Rodzina adoptowała 20-letniego kota. Nie spodziewali się, że zmieni ich życie

W zamian za dom odwdzięczył się tym co najpiękniejsze... miłością.

Dużo ostatnio mówi się o niekupowaniu, a adopcji zwierząt. Organizacje, które zajmują się działaniem na rzecz czworonogów, zachęcają, aby odwiedzać schroniska. Dać schronienie i swoją miłość bezdomnym zwierzakom. Skrzywdzone przez los i innych ludzi, niejednokrotnie potrzebują jej najwięcej.

 

Na adopcję zwierzaka ze schroniska zdecydowała się rodzina Williamsów. Pojechali do ośrodka Best Friends Animal Society z zamiarem wzięcia do swojego domu małego kociaka. Na miejscu ich serca skradł kot-senior, 20-letni Dexter. Jill Williams - mama dwójki chłopców i właścicielka trzech psów, zakochała się w nim od pierwszego wejrzenia. Zdawała sobie sprawę, że małe kociaki szybko znajdą dom. Na ostatnie lata życia, Kot-senior zasłużył na dom pełen miłości. Zresztą nie tylko ludzka część rodziny uległa jego urokowi. Psi domownicy także pokochali Dextera i przyjęli do rodziny.

 

Dexter wniósł do ich domu wiele miłości i radości. Jak nikt potrafił odwdzięczyć się za dane mu uczucie i schronienie. Godzinami lubił się przytulać, wcierać w swoich domowników. Szczególne względy mieli dwaj chłopcy i Flora - psia siostra, z którą spędzał większość dnia. Dla portalu LoveMeow Jill powiedziała:

Zjadał ogromne ilości jedzenia. Był bardzo śmieszny. Jego miauczenie było gderliwe. Nie zostawił cię, dopóki nie dałaś mu tego co chciał. To on ustał zasady w tym domu.
 

Spędził z rodziną Williamsów 2 lata. Niedawno odszedł z tego świata. Jill stworzyła na jego cześć filmik, który upamiętnia wspólnie spędzony czas Dextera z domownikami. Udostępniła go na swoim kanale na YouTube. Został obejrzany już ponad 230 tys. razy.

 

Zapisz

Zapisz

Więcej o: