Kobieta pochwaliła się zdjęciem swoich nowych paznokci. Ale prawie wszyscy patrzą na coś innego

Czy zauważyliście, ile ta kobieta ma palców?

Użytkowniczka portalu społecznościowego Twitter @Larose419 udostępniła zdjęcie swojego świeżo zrobionego manicure'u. Niestety, piękny czy nie - bo o gustach się nie dyskutuje, kolor paznokci nie przykuł uwagi innych użytkowników serwisu. Zainteresowanie wzbudził brak palca wskazującego.

Na reakcję użytkowników nie trzeba było długo czekać. Internetowi wyjadacze szybko podchwycili temat i odkryli tajemnicę tego zdjęcia. Wystarczy środkowym palcem zakryć wskazujący i dodatkowo przysłonić go kciukiem. Odpowiednio ustawić dłoń. Skadrować aparatem ujęcie i pstryk... GOTOWE! Jesteś szczęśliwym posiadaczem zdjęcia z czterema palcami.

Inni użytkownicy zaczęli wrzucać podobne zdjęcia. Zdjęcie, od którego zaczął się cały szał, zostało skomentowane i udostępnione tysiące razy. Zabawa zaczęła się na dobre!

Co sprytniejsi zaczęli chować kolejne palce i wrzucać zdjęcia do sieci. Niektórzy poszli jeszcze o krok dalej i zabawa nabrała tempa. Zdjęcie ręki... bez dłoni? Dlaczego nie! W Internecie można przecież wszystko. 

Jeżeli jesteście fanami tego typu internetowych sensacji, z pewnością pamiętacie zdjęcie nóg, które w magiczny sposób błyszczały, czy internetową kłótnię na temat koloru torebki. Jeżeli nie, to zobaczcie linki poniżej:

Ludzie nie mogą się napatrzeć na te błyszczące nogi! Ktoś odkrył zabawną tajemnicę tego zdjęcia

Internauci kłócą się o kolor tej torebki. A ty? Widzisz białą czy niebieską? [ZDJĘCIA]

Więcej o: