Zmieniła w swoim życiu TE DWIE rzeczy. Efekt? Schudła, aż 62 kilo i wygląda o 20 lat młodziej [ZDJĘCIE]

Ta kobieta udowodniła, że ma silny charakter. Pomimo przeciwności nie poddała się i dokonała spektakularnej metamorfozy, w którą aż trudno uwierzyć.

Życie Misty Mitchell (Teksas, USA) zamieniło się w koszmar, kiedy w wyniku przepukliny kręgosłupa jej zdrowie całkowicie się posypało. Kobieta straciła pracę i drastycznie przybrała na wadze - ważyła prawie 140 kilogramów. Ból, stres i złe samopoczucie sprawiły, że Misty zaczęła nadużywać alkoholu. Czasami wypijała nawet pół litra wódki dziennie...

 
Jadłam cały dzień, a w nocy piłam. Przez to, że miałam kaca, jadłam śmieciowe jedzenie.

W końcu Misty postanowiła zmienić swoje życie. O tym, co ją do tego zmotywowało, napisała na swoim blogu.

19 lutego 2015 roku weszłam na wagę. Ważyłam prawie 140 kilogramów, byłam najprawdopodobniej alkoholiczką i paliłam papierosy. Nie chciałam tak żyć. Miałam dosyć bycia nieszczęśliwą. Postanowiłam wszystko zmienić.
 

Misty przestała pić, rzuciła palenie, zmieniła dietę i zaczęła regularnie ćwiczyć na siłowni, a także uprawiać jogę. Efekt? Schudła ponad 62 kilogramy i wygląda kwitnąco!

Nikt nie chce uwierzyć, że mam 36 lat. Bardzo mnie to cieszy, ponieważ wyglądam młodziej niż dwa lata temu, a czuję się, jakbym miała 20 lat mniej (...). Kiedy rodzina zobaczyła moje zdjęcia w internecie, wszyscy byli w takim szoku, że mnie nie poznali.
 

Ale to nie wszystko. Misty nie zamierza zwalniać. Wciąż ciężko nad sobą pracuje. Swoją wiedzą oraz doświadczeniem na tematy diety i ćwiczeń postanowiła podzielić się z innymi. Założyła stronę internetową Mind Your Macros. Prowadzi też Instagrama, gdzie umieszcza zdjęcia swojej metamorfozy. A jakie są jej plany na przyszłość? Zamierza udać się na pierwsze rodzinne wakacje.

Zobacz też

Miała "niekończącą" się miesiączkę. Dopiero po 5 latach dowiedziała się, co tak naprawdę jej dolega

Para seniorów co roku robiła wspólne fotografie. Ostatnia ściska za gardło.. [ZDJĘCIA]

Więcej o: