Zmieniła w swoim życiu TE DWIE rzeczy. Efekt? Schudła, aż 62 kilo i wygląda o 20 lat młodziej [ZDJĘCIE]

Ta kobieta udowodniła, że ma silny charakter. Pomimo przeciwności nie poddała się i dokonała spektakularnej metamorfozy, w którą aż trudno uwierzyć.

Życie Misty Mitchell (Teksas, USA) zamieniło się w koszmar, kiedy w wyniku przepukliny kręgosłupa jej zdrowie całkowicie się posypało. Kobieta straciła pracę i drastycznie przybrała na wadze - ważyła prawie 140 kilogramów. Ból, stres i złe samopoczucie sprawiły, że Misty zaczęła nadużywać alkoholu. Czasami wypijała nawet pół litra wódki dziennie...

 
Jadłam cały dzień, a w nocy piłam. Przez to, że miałam kaca, jadłam śmieciowe jedzenie.

W końcu Misty postanowiła zmienić swoje życie. O tym, co ją do tego zmotywowało, napisała na swoim blogu.

19 lutego 2015 roku weszłam na wagę. Ważyłam prawie 140 kilogramów, byłam najprawdopodobniej alkoholiczką i paliłam papierosy. Nie chciałam tak żyć. Miałam dosyć bycia nieszczęśliwą. Postanowiłam wszystko zmienić.
 

Misty przestała pić, rzuciła palenie, zmieniła dietę i zaczęła regularnie ćwiczyć na siłowni, a także uprawiać jogę. Efekt? Schudła ponad 62 kilogramy i wygląda kwitnąco!

Nikt nie chce uwierzyć, że mam 36 lat. Bardzo mnie to cieszy, ponieważ wyglądam młodziej niż dwa lata temu, a czuję się, jakbym miała 20 lat mniej (...). Kiedy rodzina zobaczyła moje zdjęcia w internecie, wszyscy byli w takim szoku, że mnie nie poznali.
 

Ale to nie wszystko. Misty nie zamierza zwalniać. Wciąż ciężko nad sobą pracuje. Swoją wiedzą oraz doświadczeniem na tematy diety i ćwiczeń postanowiła podzielić się z innymi. Założyła stronę internetową Mind Your Macros. Prowadzi też Instagrama, gdzie umieszcza zdjęcia swojej metamorfozy. A jakie są jej plany na przyszłość? Zamierza udać się na pierwsze rodzinne wakacje.

Zobacz też

Miała "niekończącą" się miesiączkę. Dopiero po 5 latach dowiedziała się, co tak naprawdę jej dolega

Para seniorów co roku robiła wspólne fotografie. Ostatnia ściska za gardło.. [ZDJĘCIA]

Więcej o:
Komentarze (1)
Zmieniła w swoim życiu TE DWIE rzeczy. Efekt? Schudła, aż 62 kilo i wygląda o 20 lat młodziej [ZDJĘCIE]
Zaloguj się lub komentuj jako gość
  • korniczek13

    0

    Taaa, a cały nadmiar skóry w cudowny sposób wyparował? Czy miała kilka operacji plastycznych? A gdzie zmarszczki, które z reguły pozostają na twarzy po odchudzaniu? Gdzie obwisłe piersi (tak, piersi też "chudną" przy odchudzaniu, a nadmiar skóry niestety pozostaje). To nie jest 16-latka, lecz 36-latka - jej skóra już nie jest tak elastyczna, by wielka skóra, jaką miała (popatrzcie choćby na szerokość ramion) się łagodnie "skurczyła". Fake niestety. Jak to mówił Czerepach? "W dobie fotografii cyfrowej zdjęcie nie jest już dowodem" czy jakoś tak...

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX