Ma 88 lat i niedawno odniosła międzynarodowy sukces. Zdradza, jak to osiągnęła [ZDJĘCIA]

"Ubieraj się jak chcesz i nie zważaj na to co ludzie mówią."
 Jestem Baddie Winkle. Faktycznie niesamowita Baddie Winkle.

Tymi słowami rozpoczyna wywiad w rozmowie z Missguided, o kampanii marki odzieżowej, w której wzięła udział. Kim jest ta niezwykła 88-latka?

 

Baddie Winkle jest prawdziwą gwiazdą Instagrama. Posiada ponad 2 miliony obserwujących, co jest niemałym wyczynem. Stała się bardzo rozpoznawalna. Jest zapraszana na celebryckie imprezy, pokazy, premiery filmów, bierze udział w kampaniach reklamowych i teledyskach popularnych gwiazd. Jaka jest jej recepta na sukces i czym porwała miliony użytkowników Instagrama? Przede wszystkim sobą. Bo Baddie jest w 100 procentach prawdziwa i nikogo nie udaje. A to ludzi pociąga - naturalność!

 

W wywiadzie Winkle zdradza całą prawdę na swój temat i udziela rad, jak czuć się pewnie we własnej skórze. A także jaki ma stosunek do hejterów i jakich porad udzieliłaby teraz dla samej siebie, gdy była młodsza. Prezentujemy najciekawsze.

 

1. Pewność siebie

Zawsze byłam pewna siebie. Wzrastałam w tym poczuciu. Aby ją osiągnąć, musisz spotykać wiele osób. Wyjść z domu i wiesz, rozmawiać.

2. Hejterzy

Ignoruj ich... Im więcej mieszasz tego gówna, tym gorzej.

3. Wiek

Jestem ciągle aktywna. Nigdy nie zwalniam. Robię to co chcę robić. Ubieram to co chcę ubrać. Jeśli nie chcę czegoś robić, to tego nie robię.

4. Jak dorosnę

Jak dorosnę, dalej będę chciała być Baddie Winkle.

Niesamowicie pozytywna kobieta, prawda? Dla niej nie ma żadnych barier. Tym bardziej bariery wieku. Koniecznie zobaczcie jej zdjęcia.

Więcej o: