Zdjęcie tych kobiet podbija internet: to one ochraniają życie członkini Brytyjskiej Rodziny Królewskiej

Camila Parker-Bowles, księżna Kornwalii, podczas swojej podróży na Bliski Wschód, otrzymała niezwykłą ochronę złożoną.. z samych kobiet.

Zdjęcie członkini Brytyjskiej Rodziny Królewskiej, księżnej Camili obiegło cały świat. Wszystko za sprawą pięciu kobiet (jedna idzie za Księżną Camilą), które towarzyszą jej na fotografii. Ubrane, w tradycyjne muzułmańskie szaty kobiety, to osobista ochrona Księżnej. To właśnie one są odpowiedzialne za bezpieczeństwo Camili, która razem z mężem, Księciem Karolem, odbywa podróż po Zjednoczonych Emiratach Arabskich.

 

Kim są odziane w tradycyjne muzułmańskie szaty kobiety? To pięć spośród pięćdziesięciu członkiń, elitarnej przybocznej Gwardii, ochraniającej życie przywódców Zjednoczonych Emiratów Arabskich. Do Gwardii należą tylko najlepsze z najlepszych.

Pod niepozornymi szatami, każda z członkiń ochrony, ma ukrytą broń, dzięki której są w stanie skutecznie chronić życie Księżnej.

Kobieca ochrona Księżnej Camili, składa się z kobiet mających po 29-30 lat. Ich specjalistyczne wyszkolenie obejmuje m. in. sztuki walki wręcz, posługiwanie się bronią palną i białą. A trzy z nich zdobyły szczyt.. Mount Everest.

 

Podczas podróży po Zjednoczonych Emiratach Arabskich, Książę Karol i Księżna Camila, rozmawiali m. in. o prawach kobiet.

Zobacz też

Te dwie rzeczy, sprawiły że schudła, aż 62 kilo i wygląda o 20 lat młodziej [ZDJĘCIE]

Miała "niekończącą" się miesiączkę. Dopiero po 5 latach dowiedziała się, co tak naprawdę jej dolega