Zobaczyli, jak ojciec traktuje swoją córeczkę w restauracji. Ich reakcja była niecodzienna

Nietypowa sytuacja miała miejsce w lokalu w Phoenix (USA). Ojciec razem z dzieckiem przyszli tam na obiad. Przez cały czas obserwowała ich nieznajoma para...

Z okazji walentynek tata postanowił zabrać swoją 6-letnią córeczkę do restauracji. Podczas wspólnego obiadu ojciec z córką świetnie się bawili. Opowiadali sobie historie, śmiali się. Widać było, że łączy ich niesamowita więź. Przez cały czas wszystkiemu pilnie przyglądało się małżeństwo, które siedziało obok. Para postanowiła napisać liścik do ojca i poprosiła kelnera, aby mu go wręczył.

Cześć. Przepraszamy za to, że was obserwowaliśmy. Ale kiedy ja i mój mąż patrzyliśmy na to, jak opiekujesz się swoją córeczką, byliśmy pod wrażeniem tego, jak wspaniałym jesteś tatą. Oboje wychowywaliśmy się bez ojców. Dlatego wiemy, jak bardzo ważna jest męska rola w wychowaniu dziecka. Jesteś wspaniały w tym, co robisz. Tak trzymaj. Dobra robota! Kolacja jest na nasz koszt!

Para, która obserwowała szczęśliwego ojca z córką, nie tylko pogratulowała mężczyźnie, ale postanowiła też zapłacić za ich obiad. Mężczyzna był zaskoczony i bardzo wzruszony ich gestem.

Nie będę kłamał, byłem wzruszony. Popłakałem się. Dziękuję wam przypadkowi nieznajomi. Dziękuję.

Zobacz też

Mężczyzna o dylematach związanych z ojcostwem i przełomie życiowym związanym z pojawieniem się dzieci. Sprawdź jego książki

Miała "niekończącą" się miesiączkę. Dopiero po 5 latach dowiedziała się, co tak naprawdę jej dolega

Zdjęcie tych kobiet podbija internet: to one ochraniają życie członkini Brytyjskiej Rodziny Królewskiej