Kobieta ze znamieniem na twarzy i na wózku inwalidzkim? - to modelki w kampanii firmy bieliźniarskiej [ZDJĘCIA]

"Świat nie składa się z jednego typu kobiety."

33-letnia modelka Gemma Falangan pracowała niegdyś jako stewardessa w British Airways. Podróżniczą przygodę zakończyła zdiagnozowana choroba. Zespół Guillaina i Barrégo to immunologiczne schorzenie, które prowadzi do uszkodzenia nerwów. Niestety postępująca choroba zmusiła Gemme do korzystania z wózka inwalidzkiego. Przeszła roczną intensywną rehabilitację. Nie poddaje się i korzysta z życia.

W wywiadzie dla serwisu Daily Mail Gemma powiedziała:

Musiałam odnaleźć własną tożsamość. Nauczyć się kochać swoje ciało. Chociaż nie było to łatwe, wiem, że dzięki temu jestem silniejsza. Jestem dumna, że przeszłam przez coś tak trudnego, wyciągnęłam dużo wniosków.

                                                  <<ZOBACZ ZDJĘCIA>>

Londyńska firma bieliźniarska zaprosiła Gemmę do udziału w kampanii reklamowej nowej linii Scantilly by Curvy Kate. Oprócz niej na zdjęciach możemy zobaczyć kobiety różnych kolorów skóry, kształtów, doświadczeń, sprawności fizycznej i wieku. W kampanii wzięły też udział 24-letnia Paige Billiot, która od urodzenia ma na twarzy naczyniaka i 24-letnia Yasmin Taylor, która cierpi na łysienie plackowate.

Szefowa PR-u i Marketingu Curvy Kate o nowej linii bielizny:

Kobiety wszystkich kształtów, rozmiarów i różnego wyglądu. Świat nie składa się z jednego typu kobiety. Nasze klientki są bardzo różne. Chcemy, aby każda z nich odnalazła siebie na zdjęciu.

Jesteśmy bardzo na tak! A jakie jest wasze zdanie?

Gej siada naprzeciwko heteroseksualisty, katoliczka - feministki [ŁĄCZY NAS POLSKA, ODC. 1]