Znasz te filmy? Poznaj mężczyznę, który odtworzył te sceny ze swoim kotem [ZDJĘCIA]

Kto z was nie lubi zabawnych przeróbek ze zwierzętami? Instagramowy profil Movie Cats łączy dwie największe miłości w życiu wielu ludzi - koty i filmy. Zobaczcie efekty!

Dave i Sarah z Notts w Wielkiej Brytanii są miłośnikami kotów i dobrych filmów. Wpadli na genialny pomysł, aby połączyć ich dwa zamiłowania i zrobić coś, co pokochają miliony ludzi na całym świecie. Przerobili sceny z bardzo znanych i lubianych filmów, a w to wszystko zaangażowali swoje koty. Nie oszukujmy się... Kto z nas nie lubi memów, gifów i zabawnych filmików z kotami?

 

Wszystko, gdy występują koty, musi się udać! Willow i Tara są niezaprzeczalnymi gwiazdami zdjęć. Dave i Sarah starają się złapać ich najciekawsze pozy i miny, aby później za pomocą Photoshopa stworzyć efekt finalny. Wszystko możecie oglądać na ich instagramowym koncie. Każde zdjęcie to zagadka dla kinomaniaków, z jakiego filmu pochodzi ta kocia wersja. Zgadniecie?

Zachęcamy was do śledzenia profilu. Dave i Sarah planują w każdą niedzielę wrzucać nowe scenki i jeszcze bardziej nas zaskakiwać. Nie możemy się doczekać!

Gej siada naprzeciwko heteroseksualisty, katoliczka - feministki [ŁĄCZY NAS POLSKA, ODC. 1]

Więcej o: