Obkleiła mu samochód podpaskami, myśląc, że ją zdradza. A on tymczasem...

Ta historia udowadnia, że zanim coś się zrobi w ramach zemsty, warto poczekać na wyjaśnienia.

Li Tan z Chin czekała w mieszkaniu na swojego chłopaka De Wu. To był dzień jej urodzin i mieli wspólnie iść na romantyczną kolację. Dziewczyna zaczęła tracić cierpliwość - jej chłopak się spóźniał. Z każdą mijającą minutą stawała się coraz bardziej poirytowana, aż w końcu nie wytrzymała. Była przekonana, że zdradza ją z inną kobietą. Postanowiła się na nim odegrać.

Poszła do pobliskiego sklepu i kupiła... podpaski. Obkleiła nimi cały samochód, który wynajmował jej chłopak. W złości zrobiła zdjęcie i udostępniła je w mediach społecznościowych z podpisem - Tak, naprawdę to zrobiłam!

De Wu jej nie zdradzał. Spóźniał się, bo zatrzymały go sprawy organizacyjne przyjęcia niespodzianki, na które miał zabrać swoją dziewczynę. Gdy zobaczył stojący przed mieszkaniem samochód, nie mógł uwierzyć własnym oczom. Pokazał swojej dziewczynie rezerwację restauracji i powiedział, że wszyscy bliscy czekają już na nich. Li Tan nie miała kontrdowodów, aby nie wierzyć swojemu mężczyźnie. Niestety, przez ozdobienie samochodu podpaskami nie było czasu, aby je odkleić i pojechać nim na przyjęcie urodzinowe.

Zabawna historia, która uczy, aby nie dawać się ponosić swoim emocjom i nie dopowiadać sobie historii niezgodnych z prawdą. 

Gej siada naprzeciwko heteroseksualisty, katoliczka - feministki [ŁĄCZY NAS POLSKA, ODC. 1]

Więcej o: