Nawet tata "wstydził się jej nadwagi". Zobacz jak zdruzgotana dziewczyna zmieniła swoje życie

Problemy ze zdrowiem i trudności z chodzeniem zmusiły ją do trudnych przemyśleń. Pewnego dnia po prostu postanowiła wprowadzić je w życie.

Poznajcie Maddy Ghorab, studentkę prawa z Los Angeles. Do niedawna jej waga, gdy na niej stawała, pokazywała ponad 130 kilogramy. Dziewczyna była świadoma, że tak duża nadwaga powodowała u niej liczne problemy zdrowotne. To był czas, kiedy musiała szybko zareagować i zmienić swoje życie. Z każdą chwilą jej stan zdrowia pogarszał się. Ogromnym wsparciem wykazał się jej ojciec, który pewnego dnia wprost skrytykował jej wygląd.

 
Pewnego dnia mój tato powiedział - Wstydzę się z tobą gdziekolwiek wychodzić. Nie dlatego, że jesteś gruba. Uważam, że ludzie, jak ty, z nadwagą, zwyczajnie nie dbają o siebie. Nie doceniają swojego ciała i życia.  
 

Maddy nie miała za złe ojcu jego krytyki. Jak napisała na swoim koncie na Instagramie, ma z tatą bardzo szczerą i prawdziwą relację. To co powiedział, pozytywnie na nią wpłynęło i wzięła się za siebie. Poddała się operacji zmniejszenia żołądka i straciła ponad 50 kilogramów. Swoją drogę do szczupłej sylwetki pokazywała na Instagramie, gdzie zgromadziła ponad 80 tysięcy fanów.

 

Jaka jest jej recepta na sukces? Uważa, że każdy powinien znaleźć sposób na siebie, który będzie działał i po prostu robić to! Nie ważne co inni powiedzą. Nie musimy się nikomu tłumaczyć. Ważne, aby żyć w zgodzie ze sobą. Maddy dalej nad sobą pracuje. Jest szczęśliwa, że zdecydowała się na operację, która zmieniła jej wygląd. Jest bardzo wdzięczna rodzicom za wsparcie i cieszy się, że ma ich przy swoim boku.

Gej siada naprzeciwko heteroseksualisty, katoliczka - feministki [ŁĄCZY NAS POLSKA, ODC. 1]

Więcej o: