Z powodu autyzmu, na co dzień jest zamknięta w sobie. Przez lata nikt nie wiedział o jej skrywanym talencie wokalnym [WIDEO]

Takiego głosu i talentu scenicznego może jej pozazdrościć niejedna gwiazda.

Carly Ryan (23, Anglia) od dziecka była inna. Od zabawy z rówieśnikami wolała samotność, a nawiązywanie jakichkolwiek znajomości sprawiało jej problemy. Kiedy skończyła cztery lata stwierdzono u niej autyzm oraz zaburzenia mowy i ruchu. Ale Carly miała swój mały sekret, który odmienił jej życie. Skrywała go nawet przed rodzicami. Co było jej tajemnicą?

Okazało się, że zaburzenia mowy i ruchu oraz wszystkie troski, kompletnie znikają kiedy dziewczynka zaczyna śpiewać. Strach i niepewność ustępują, a Carly przeistacza się w prawdziwą gwiazdę estrady. Posłuchajcie jej anielskiego głosu!

 

Brytyjka swoim talentem oczarowała nie tylko swoich rodaków w Wielkiej Brytanii. Carly wystąpiła na prestiżowej scenie nowojorskiego Carnegie Hall. Była też jedną z głównych bohaterów nakręconego przez brytyjską telewizję BBC dokumentu o autystycznych supergwiazdach. Carly wydała też własną płytę o wymownym tytule "W końcu".

Historia Carly, nie tylko przypomina nam, jak ważna w życiu jest pasja, która daje nam radość w życiu. Pamiętajmy, że bez względu na to kim jesteśmy i jak bardzo różnimy się od siebie, każdy z nas jest wyjątkowy i posiada niepowtarzalny talent.

Zobacz też

Ta kotka była tak chora i brzydka, ze nikt nie chciał się nią zaopiekować. Aż znalazła ją pewna 7-latka...

Potrącił go samochód. Kiedy nastolatek obudził się ze śpiączki i zobaczył co się stało z jego ciałem rozpłakał się

Niepełnosprawny Hubert zawstydził wjeżdżających bryczkami na Morskie Oko. Lekarze twierdzili, że nie będzie chodził, a on...