Dała pracę bezdomnemu. Popłakała się, gdy zobaczyła, co kupił za pierwszą wypłatę

Bezdomny mężczyzna prosił ją o pieniądze na jedzenie. Dostał coś dużo bardziej cennego

Cesia Abigail (25, USA) jest właścicielką małej restauracji w Minneapolis. Pewnego dnia do jej lokalu przyszedł, ubrany w za duże spodnie i koszulkę, bezdomny mężczyzna o imieniu Marcus.

Marcus poprosił Cesia o wsparcie finansowe. Kobieta zadała mu pytanie, dlaczego sam nie zacznie pracować. Marcus nie był zaskoczony jej reakcją. Spojrzał Cesi prosto w oczy i szczerze odpowiedział:

To wszystko z powodu mojej kryminalnej przeszłości, przez którą nikt nie chce mnie zatrudnić. Żeby przeżyć na ulicy zdobywam pieniądze w jedyny znany mi sposób: kradnąc i żebrząc

Cesia, pomimo tego, że sama wiązała ledwo koniec z końcem, zdecydowała że pomoże bezdomnemu. Zaproponowała mu pracę. Kiedy Marcus usłyszał jej propozycję, jego twarz zmieniła się nie do poznania: oczy radośnie rozbłysły, a na buzi pojawił się szczery uśmiech.

Marcus zaczął pracować w restauracyjce Cesi. Pomagał jej wyrzucać śmieci i zmywać naczynia. Mężczyzna znów czuł się potrzebny, a Cesi była bardzo zadowolona z jego pracy. Marcus wiedział, że Cesi, pomimo że jest właścicielką kawiarenki ma poważne problemy finansowe. Postanowił ją wspomóc.

Dobro wraca

Kiedy otrzymał od niej wypłatę, za ciężko zarobione pieniądze, kupił w lokalu Casie jedzenie, którym w dodatku podzielił się z innym bezdomnym. Gest Marcusa wzruszył Cesie.

Pełna pozytywnej energii, historia Marcusa i Cesie, przypomina nam, że nie powinniśmy oceniać innych zbyt pochopnie, a każdy z nas zasługuje na drugą szansę.

Zobacz też

Ta 11-latka zarobiła miliony. Swój sukces zawdzięcza.. użądleniu przez pszczołę

Tylko jedna kelnerka zgadzała się obsługiwać tego koszmarnego klienta. Po śmierci odkryła jego prawdziwą twarz

"Ludzie są tacy sami bez względu na orientację. Są i dobrzy, i źli". Odc. 4 [ŁĄCZY NAS POLSKA]

Więcej o: