Ludzie często ją pytają o wygląd. Ale to, co powiedział jej pracownik poczty, przerosło jej najśmielsze oczekiwania

Crystal Hodges (25, USA) przyzwyczaiła się do rzucanych na nią ukradkiem spojrzeń i przykrych komentarzy spowodowanych znamieniem na jej twarzy. Ale tych kilku zdań, które usłyszała od obcego mężczyzny i tego, co stało się potem, nigdy nie zapomni.

W wyniku zespołu Sturge’a-Webera skóra na lewej części nosa, policzka i wokół oka Crystal pokryta jest ogromnym znamieniem. To naczyniak płaski. Znamię towarzyszy Crystal od dziecka. Świadoma swojej urody Crystal - akceptuje to, jak wygląda. Oswoiła się też z częstymi pytaniami, co jej dolega.

Kiedy zaczepił ją nieznajomy mężczyzna, była przekonana, że jak większość zapyta o jej znamię. Tym razem Crystal się pomyliła.

Kiedy stałam w kolejce na poczcie, mojej twarzy przyglądał się mężczyzna w średnim wieku, który tu pracował. W końcu mnie zapytał: "Czy mogę zadać ci pytanie?". Od razu wiedziałam, o co zapyta. Byłam pewna, że tak jak 99,99% nieznajomych jego pytanie będzie dotyczyć mojego znamienia na twarzy. Uśmiechnęłam się i odpowiedziałam "Jasne, słucham"

Ale rozmowa potoczyła się w zupełnie innym, zaskakującym dla Crystal kierunku.

Mężczyzna, zamiast zadać mi pytanie, powiedział mi to: "Moja córka ma takie samo znamię jak ty. Moja siostrzenica również. Wiem, że reakcje ludzi na to, jak wyglądasz, często są przykre, ale nie zwracaj na nie uwagi. Jesteś piękna.

To, co usłyszała Crystal, dosłownie poruszyło jej serce. Kobieta była tak zaskoczona i jednocześnie wdzięczna pracownikowi poczty, że postanowiła podzielić się swoją historią na Facebooku. Jej post został udostępniony dalej. Efekt? Nieznajomy mężczyzna stał się nie tylko bohaterem Crystal, ale również tysięcy innych internautów. Ale to nie wszystko.

Podarowali jej uśmiech

Pod udostępnionym postem pojawiły się setki pozytywnych komentarzy i podziękowań dla nieznajomego mężczyzny i dla samej Crystal. Poza komentarzami internauci zamieszczali również własne zdjęcia, na których z dumą pokazywali swoje znamiona. Udostępnione fotografie łączyło coś jeszcze. Na każdym z nich widzimy radosnych i uśmiechniętych ludzi.

Crystal swój post, w którym opisywała niezwykłą wizytę na poczcie, zakończyła słowami:

Do pana z poczty... Dziękuję za pańską uprzejmość. Dzięki panu świat jest lepszy

Zobacz też

Dała pracę bezdomnemu. Kiedy zobaczyła co zrobił z wypłatą nie mogła w to uwierzyć...

Ta 11-latka zarobiła miliony. Swój sukces zawdzięcza... użądleniu przez pszczołę

 

Więcej o: