Tanecznym krokiem w nowe życie? Tak! Dla narzeczonego nauczyła się afrykańskiego tańca [WIDEO]

Niesamowity to mało powiedziane. Weselny taniec Jeffa i Katy, wzbudził nie tylko zachwyt wśród gości, ale podbił też serca internautów. Wszystko za sprawą oryginalnej choreografii rodem z Nigerii.

Skąd ten pomysł? Życiowym partnerem Katy jest Jeff (oboje na co dzień mieszkają w Wielkiej Brytanii), który własnie stamtąd pochodzi. Para postanowiła zaskoczyć gości swoim pierwszym tańcem, który wykonała w afrykańskim stylu. Co warte podkreślenia ich pomysł był całkowicie spontaniczny, a wspólną choreografię para przećwiczyła tylko kilka razy. Efekt? Zobaczcie sami.

Państwo młodzi wyszli na środek parkietu. Katy ściągnęła buty na obcasie, podwinęła suknię ślubną, spojrzała porozumiewawczo na Jeffa i.. oboje dali się ponieść rytmowi muzyki i bębnów.

 

Katy i Jeff swoim tańcem, na kilkadziesiąt sekund przenieśli nas na czarny ląd. Rytmiczne, pełne płynności ruchy wprawiły gości w zachwyt. Katy bez żadnych kompleksów radziła sobie z tradycyjnym nigeryjskim tańcem, czym zdobyła serca członków rodziny małżonka. Pomysł pary okazał się strzałem w dziesiątkę.

Pierwszy taniec Katy i Jeffa w mediach społecznościowych cieszy się ogromną popularnością. Nagranie udostępniono ponad 112 tysięcy razy! A, sam filmik wyświetlono ponad 8 milionów razy.

Jeffowi i Katy życzymy sto lat i aby przeszli przez życie tanecznym krokiem!

Zobacz też

"Odszedł w moich ramionach". Ostatnim życzeniem 5-latka było zobaczyć Świętego Mikołaja

Ma 105 lat i uczy jogi dużo młodszych od siebie. "Nie myślę o wieku. Robię swoje i idę do przodu"

"Ludzie są tacy sami bez względu na orientację. Są i dobrzy, i źli". Odc. 4 [ŁĄCZY NAS POLSKA]

Więcej o: