"Ty i ja przeciwko całemu światu". Tych słów nie zapomni do końca życia. Na 70. rocznicę, po raz ostatni zaśpiewał dla niej tę piosenkę [WIDEO]

Połączyła ich prawdziwa miłość. Martin (91) i Rose (90) Napolitano sakramentalne tak powiedzieli sobie w 1946 roku. Niedawno obchodzili, okrągłą 70-tą rocznicę ślubu.

Z tej okazji pan Martin postanowił w oryginalny sposób wyrazić swoją miłość do Rose. Mężczyzna zaśpiewał dla małżonki poruszającą piosenkę Helen Reddy pt. "You and Me Against the World" - "Ty i ja przeciw całemu światu". Ten moment i rozmowa małżonków została uwieczniony przez członka rodziny na nagraniu. Kiedy pan Martin śpiewał dla ukochanej jego głos łamał się ze wzruszenia.

 
Ty i ja przeciwko całemu światu. Czasami jest tak, że cały świat jest przeciw nam, kiedy inni odwracają się plecami i odchodzą w dal, możesz być pewna, że ja będę przy tobie trwał

Pani Rose wtulona w swojego małżonka słuchała jego śpiewu. Kiedy pan Martin skończył, oboje zaczeli rozmawiać. Pani Rose zapytała:

 

Ile to już lat w tym roku?

Małżonek odpowiedział:

To już ponad 70 lat. To nasza 70 rocznica (...) nasze dzieci i wnuki są z nas dumne. 

Rose wiedziała, że to ostatnie wspólne chwile spędzone razem. Pan Martin odszedł w wieku 91 lat, z których aż 70 przeżył wspólnie z panią Rose. Po stracie męża nagranie z obchodów ich 70. rocznicy jest dla kobiety bezcenną pamiątką.

Para wychowała dwie córki, Phyllis i Tinę, i doczekała się aż dziewięciorga wnucząt i pięciorga prawnuków!

Zobacz też

Na choince zobaczyła dziwny łańcuch, którego nie powiesiła. Gdy podeszła bliżej... horror!

Były chłopak zadał jej 32 ciosy nożem. Trzy lata później, ratownik, który uratował jej życie poprosił ją o rękę

Więcej o: