Czarodziej z Hogwartu seksowny jak nigdy. Harry Potter w zaskakującej, rozbieranej sesji [ZDJĘCIA]

Wyobrażałyście sobie kiedykolwiek, jak Harry Potter wyglądałby w wersji dla dorosłych? Tę fantazję spełnia Sarah Hester. Do rozbieranej sesji zaangażowała modela, który po niewielkiej charakteryzacji do złudzenia przypomina bohatera ze słynnej serii książek J.K. Rowling. I to w najlepszym wydaniu, jakie mogłybyśmy sobie wymarzyć.

Fotografka zadbała o najważniejsze szczegóły: bliznę w kształcie błyskawicy, okulary, różdżkę, a nawet sweter ze słynnej szkoły czarodziejów. Różnica jest tylko jedna: zamiast niewinnego chłopca - na zdjęciach prezentuje się półnagi, dobrze zbudowany mężczyzna.

W rolę Harry'ego wciela się model - Zach Howell, który najwyraźniej chętnie eksponuje swoje ciało.

 

Sesja była raczej przypadkiem, aniżeli efektem szczególnej miłości fotografki do książek i filmów o Harrym Potterze:

Spotkałam Zacha w lokalnym studio fotograficznym. Okazało się, że jest modelem i fotografem. Zaczęłam nazywać go Harry, bo nie mogłam przypomnieć sobie jego imienia. Wtedy Zach zaproponował, żartując, że byłby gotów pozować jako Harry Potter w sesji zdjęciowej. Pomysł od razu mi się spodobał! Tydzień później już byliśmy po sesji - mówiła Sarah Hester dla portalu Buzzfeed. 

Jeżeli ktoś się oburza, uważając, że to niestosowne nadawać postaci Harry'ego seksualnego charakteru, niech wspomni słowa samego Daniela Radcliffe'a o swojej koleżance z filmowego planu: "Z jakiegoś powodu mężczyźni nie oburzali się, widząc seksualność u Emmy Watson".

 

Obejrzyjcie resztę zdjęć Zacha i powiedzcie same... czy nie wygląda magicznie?

Wszystkie prace Sarah Hester znajdziecie na stronie sarahhesterphotography.com.

Więcej o: