Autystyczna dziewczynka śpiewa jedną z najpiękniejszych piosenek o miłości. I przyprawia tym o dreszcze [WIDEO]

Na co dzień wycofana i nieufna. Kiedy śpiewa, odkrywa przed światem swój talent.

Kaylee Rodgers (10, Irlandia) nie jest typowym dzieckiem. Dziewczynka ma autyzm. Zmaga się też z ADHD, czyli zespołem nadpobudliwości i deficytem uwagi. Jej zaburzenia są powodem tego, że dziewczynka postrzega świat zupełnie inaczej niż inni ludzie. Każdy dzień jest dla dziesięciolatki wyzwaniem. Dziewczynce duży problem sprawia nawiązywanie nowych kontaktów. Jest bardzo skryta.

Bez względu na swoje zaburzenia, Kaylee tak jak inne dzieci uwielbia się bawić i odkrywać świat. Ale największą przyjemność sprawia jej śpiewanie. Kiedy to robi, znika strach i Kaylee otwiera się na cały świat. Jej anielski śpiew przyprawia o gęsią skórkę.

 

Kaylee śpiewa w szkolnym chórze, jest solistką. Podczas świątecznego występu w szkole, Kaylee zaśpiewała słynną piosenkę, niedawno zmarłego Leonarda Cohena pt. "Hallelujah".

Wykonanie 10-latki jest po prostu piękne, a jej interpretacja utworu Cohena nie pozostawia słuchaczy obojętnymi. Pod nagraniem pojawiło się mnóstwo komentarzy: "Jej śpiew mnie wzruszył. To było przepiękne", ktoś inny napisał "Leonard Cohen byłby z ciebie dumny".

Zobacz też

"Moja matka porzuciła mnie w kontenerze na śmieci". Po latach, odkrył komu zawdzięcza życie

"Ty i ja przeciwko całemu światu". Tych słów nie zapomni do końca życia. Na 70. rocznicę, po raz ostatni zaśpiewał dla niej tę piosenkę [WIDEO]

"Ludzie są tacy sami bez względu na orientację. Są i dobrzy, i źli". Odc. 4 [ŁĄCZY NAS POLSKA]

Więcej o: