Na co dzień jest idealnie płaski. Ale nawet jej brzuch w "te" dni wygląda zupełnie inaczej [FOTO]

Szwedka - Malin Olofson opublikowała odważne zdjęcie, na którym pokazuje, jak zmienia się jej ciało w trakcie cyklu miesiączkowego. Poprawiła tym samopoczucie wielu z nas.

Pasją Malin jest podnoszenie ciężarów, w ciągu tygodnia kilkakrotnie odwiedza siłownię. To właśnie dzięki treningom zawdzięcza swoją zgrabną sylwetkę. Ale jest czas w miesiącu, gdy brzuch Malin - na co dzień umięśniony i płaski - diametralnie zmienia swój wygląd.

 

 Malin na Instagramie zamieściła zdjęcie, którego większość z nas nigdy by nie udostępniła albo by się wstydziła.

Nie, nie jestem w ciąży. To nie wina jedzenia. Po prostu tak wyglądam, ja i wiele innych kobiet w czasie miesiączki. To żaden powód do wstydu (...) Ale wiecie, co jest w tym wszystkim najgorsze? Poczucie braku akceptacji dla tego, jak wyglądamy.

I dodaje:

Najważniejsze, żeby nauczyć się kochać siebie, bez względu na to, jak prezentuje się nasze ciało.
 
Tak wyglądam przez jeden tydzień w miesiącu, a tych tygodni w ciągu całego życia jest mnóstwo. Dlatego chciałam pokazać swój brzuszek, żeby uświadomić wam to, że nikt nie jest jak z obrazka na co dzień. (...) trzeba być dumnym z siebie w całości, bez względu na to, jak wygląda nasze ciało.

Piękna Szwedka chciała nam więc zwrócić uwagę, że żadna z nas nie powinna się wstydzić swojego ciała, szczególnie podczas "tych" dni.

 

Malin ma konto na Instagramie, na którym propaguje zdrowy tryb życia: udostępnia zdjęcia ze swoich treningów, motywuje i zachęca do ruchu oraz dzieli się fotografiami swoich zdrowych posiłków. Obserwuje ją ponad 5 tys. fanów.

Zobacz też

Za wycieraczką samochodu znalazła mandat i tajemniczy liścik od nieznajomej. Internauci: "Wzorowa reakcja!"

Ta 20-latka ma twarz anioła. Ale musicie zobaczyć resztę tego zdjęcia. SZOK! [ZDJĘCIA]

Więcej o: