"Seks w kościele, podział na role... Każdy ma jakieś zachcianki". Nastolatki szczerze o fantazjach erotycznych

Fantazje erotyczne należy spełniać? Czy lepiej zachować je dla siebie? Jakie są najpopularniejsze fantazje erotyczne? Z tymi pytaniami zmierzyli się #Bezwstydni, czyli Gabi, Jędrek, Magda, Krzysiek i Ala, którzy bez wstydu i skrępowania rozmawiają o seksie, związkach, miłości i problemach nastolatków.

Kobieca strona Gazeta.pl - Polub nas!

Tym razem #Bezwstydni rozmawiają o realizowaniu fantazji erotycznych. Tych najdziwniejszych, lecz także tych najpopularniejszych.

Zapytana o najczęstsze wśród nastolatków fantazje, Magda wymienia: "Seks w miejscu publicznym, w toalecie, w samolocie, na świeżym powietrzu, w szkole... Nawet kiedyś ktoś mi mówił o seksie w sklepie. Konkretniej na wystawie sklepowej. Za szybą".

#Bezwstydni o swoich fantazjach erotyczne raczej nie chcą mówić. Nie chcą dzielić się nimi publicznie, bo, jak zauważa Ala, to sfera życia, która powinna pozostać prywatna: "Każdy ma jakieś fantazje. Trzeba rozmawiać z drugą połówką. I realizować ten plan. To bardzo osobiste".

Jedynie Krzysiek otwarcie i bez skrępowania przyznaje się do swoich seksualnych marzeń: "Każdy ma jakąś fantazję. Ja na przykład chciałbym w lesie. Na igłach! Albo na trawie".

 

Co na to inni #Bezwstydni ? Jak więc powinni zachowywać się młodzi ludzie? #Bezwstydni dzielą się spostrzeżeniami!

Chcecie dowiedzieć się, co młodzi ludzie myślą na temat seksu? Dołączcie do #bezwstydnych!

Więcej o: