"Kiedyś trzymałaś mnie na kolanach. Teraz moja kolej". Wzruszające zdjęcie pokazuje, co naprawdę liczy się w życiu

Zdjęcie wnuczka, który trzyma na kolanach swoją babcię, poruszyło serca internautów. Chłopak, publikując ten wzruszający wpis, chciał przypomnieć znajomym o tym, co jest w życiu najważniejsze. Nie spodziewał się, że dotrze do prawie pół miliona osób!

Wzruszające zdjęcie opublikował Włoch Giancarlo Murisciano. Na fotografii możemy zobaczyć, jak tuli swoją 87-letnią babcię. Najprawdopodobniej seniorka nawet nie wie, kto ją przytula. Kobieta cierpi na alzheimera i z trudem rozpoznaje Giancarla, którego kiedyś - tak jak on teraz - brała na kolana. Jej stan zdrowia jest bardzo zły.

Fotografii towarzyszył wpis. Giancarlo przypomina w nim, że w życiu każdego z nas najważniejsza jest obecność drugiego człowieka. Jego wsparcie i oddanie bez względu na okoliczności. 

To prawdziwa miłość, która bez względu na wszystko jest częścią mojego życia. Kiedyś trzymałaś mnie na swoich kolanach babuniu. Teraz ja robię to samo dla ciebie... chcę też wszystkim przypomnieć, że życie każdego z nas jest bezcenne i trzeba je przeżyć

Jego wpis poruszył serca prawie pół miliona osób, a zdjęcie zostało udostępnione ponad 56 tys. razy.

Zobacz też

Rzuciła wszystko i razem ze swoją 6-letnią córeczką od roku podróżują po świecie. Zobacz gdzie były [ZDJĘCIA]

Na co dzień jest idealnie płaski. Ale nawet jej brzuch w "te" dni wygląda zupełnie inaczej [FOTO]

"Ludzie są tacy sami bez względu na orientację. Są i dobrzy, i źli". Odc. 4 [ŁĄCZY NAS POLSKA]

Więcej o: