Reakcja jej babci na wieść o ciąży rozbawi was do łez. Usiądźcie i trzymajcie się krzeseł [WIDEO]

Kiedy Rachel Earls dowiedziała się, że jest w ciąży, postanowiła podzielić się radosną nowiną z rodziną. Zrobiła to w nietypowy sposób: nagrywała reakcję każdego z członka rodziny. Ale to jak zareagowała babcia Rachel przebija wszystko.

Podczas 12-minutowego filmiku Rachel i jej mąż nagrywali wszystkich członków rodziny. Każdy z nich okazywał radość na swój sposób. Nie zabrakło łez szczęścia, radosnych okrzyków, wesołych podskoków, niekończących się życzeń i uścisków. Ale prawdziwe show zaczyna się w 6.45 min., kiedy o prawnuku dowiaduje się babcia.

Do siedzącej na fotelu seniorki podeszła Rachel i mówiąc, że ma dla niej prezent, wręczyła jej torebeczkę, w której były pozytywne testy ciążowe. Seniorka rozpakowała upominek wyjęła testy i zadała pytanie, które rozbawiło Rachel. Oglądajcie od 6:45!

 

Babcia zapytała Rachel:

To pilnik do paznokci?

Kiedy Rachel usłyszała pytanie babci nie mogła opanować śmiechu i po chwili wesoło odpowiedziała, że to pozytywne testy ciążowe. Wtedy seniorka rozbawiła Rachel po raz drugi. Była przekonana, że wnuczka sugeruje, że to ona jest w ciąży.

Nie chcę tego. Już mi wystarczy dzieci

Rachel nie trzymała dłużej babci w niepewności i powiedziała jej, że będzie prababcią. Starsza pani na początku nie mogła uwierzyć w to co powiedziała jej Rachel.

Jesteś w ciąży? W ciąży?

W końcu, szczęśliwa przytuliła wnuczkę, ucałowała ją i pogratulowała. Pomysł Rachel na nagranie filmiku był świetny. Dzięki temu, uwieczniła niepowtarzalne chwile pełne wzruszeń i zabawnych sytuacji. Bez wątpienia filmik już stał się bezcenną rodzinną pamiątką.

*****

ŻYJĘ DZIĘKI WOŚP

Mama osiwiała w 5 minut... A wiozła mnie karetka z wielkim sercem naklejonym na boku" - tak zaczyna sie historia Moniki. Ona, ale i Ewa i Ola, Alicja, Dariusz i Klara, Marysia oraz wiele innych osób opowiedziało nam o tym, jak pomogła im Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy. Z okazji 25-lecia orkiestry chcemy wraz z nimi podziękować Jurkowi Owsiakowi i wszystkim Wam, którzy co roku ratują życie innych wrzucając do puszki choćby symboliczną złotówkę. Chcesz podzielić się swoją historią? Napisz do nas: wosp@agora.pl. Najciekawsze listy opublikujemy i przekażemy Jurkowi Owsiakowi

Zobacz też

Czy można solić mięso w efektowny sposób? Ten kucharz to potrafi jak nikt! [WIDEO]

Wrzuciła bezdomnemu garść pieniedzy do kubka. To co sie potem stało doprowadzilo ją do łez

 

 

Więcej o: