Jeśli nie możesz wytrwać w noworocznych postanowieniach... to jest filmik, który powinnaś obejrzeć [WIDEO]

Dziewczyny występujące w spocie "This Girl Can - what about you?" skutecznie pozbawią cię kompleksów i pokażą, że sport jest dla każdego. Ich kształtne pośladki, masywne uda i pot płynący po twarzy udowadniają, że w sporcie nie liczy się figura, ani kondycja.

Niezwykły spot to element kampanii Sport England, zachęcającej kobiety w każdym wieku do aktywności fizycznej. Wiele z nich szuka przeróżnych wymówek, aby nie pójść na siłownię, fitness, basen czy pojeździć na rowerze.

 


Wstydzą się boczków i wystającego brzucha w kostiumie kąpielowym, uważają, że spocone i czerwone od wysiłku wyglądają źle, a sport jest zarezerwowany tylko dla szczupłych ludzi. Mnożąc w głowie kompleksy, finalnie rezygnują z aktywności fizycznej i wyjścia z domu.

 

"This Girl Can – what about you?" to spot, który powinna obejrzeć każda kobieta. Filmik pokazuje, że nie ma znaczenia ile mamy lat i jak wyglądamy, bo najważniejsze jest to, że wysiłek fizyczny - pływanie, fitness czy bieganie daje nam przyjemność i pozytywnie napędza do życia. Warto, więc choć raz z tygodniu zrobić coś tylko dla siebie i swojego ciała i zacząć uprawiać sport.

 

To też może Cię zainteresować:

Spójrz tylko na ten piruet! Ta balerina udowadnia, że wszystko jest możliwe [WIDEO]

Mama 4 dzieci sama zbudowała dom. Korzystała z... tutoriali na You Tube [WIDEO]

Więcej o: