Ma ciało, o którym marzy niejedna nastolatka, choć 60-te urodziny już dawno za nią [ZDJĘCIA]

Wiek to tylko liczba? Zdecydowanie tak. Udowadnia to atrakcyjna Argentynka. Swoimi zdjęciami z powodzeniem może pretendować do miana najseksowniejszej seniorki w internecie.

Coraz trudniej dziś określić wiek na podstawie wyglądu. Atrakcyjna figura, gładka cera, młodzieńcza energia. Właśnie tak można dzisiaj opisać coraz więcej kobiet grubo powyżej pięćdziesiątki (czytaj: Siostry? Nie, jedna z nich jest ich matką [ZDJĘCIA]). Wobec niektórych pań czas po prostu stanął w miejscu. Tak jak w przypadku Argentynki Grace Alfano, która w swoim kraju jest prawdziwą gwiazdą.

Zobacz zdjęcia >>>

 

Grace jest modelką i prezenterką telewizyjną o figurze, której może pozazdrościć niejedna nastolatka.  Trudno uwierzyć, ale ta kobieta skończyła właśnie... 64 lata! Jaka jest jej tajemnica młodzieńczego wyglądu? Jak sama twierdzi zawdzięcza to - oczywiście - "zdrowemu stylowi życia".

 

Seniorka jest dumna ze swojego ciała. Na Instagramie gdzie obserwuje ją prawie 50 tys. osób regularnie publikuje swoje zdjęcia z plaży w skąpym bikini albo w sukniach wieczorowy. Aż trudno uwierzyć w to, że Grace ma 64 lata. Ale to nie wszystko. Argentynka odważyła się nawet na... nagie selfie.

Zobacz zdjęcia >>>

 
 

Zobacz też:

Staruszce wydawało się, że jest skazana na samotność. Ale ten chłopak przywraca wszystkim wiarę w ludzkość [ZDJĘCIA]

Operacje plastyczne kosztowały je ponad milion złotych. "Wstydzimy się tego jak wyglądamy" [ZDJĘCIA]

Więcej o: