Nogi tej dziewczyny są jak wpadka w Photoshopie. Ciekawe, co czują ludzie, którzy stają obok niej

Nogi do nieba? To marzenie wielu kobiet. Ale nogi tej uroczej Australijki sięgają daleko poza niebo, a nawet gwiazdy. Ich długość jest po prostu nie z tej ziemi.

Wygląd 39-letniej Caroline Arthur jest wyjątkowy. I wcale nie chodzi o jej smukłą i kobiecą sylwetkę czy piękny uśmiech. To, co przyciąga uwagę w pierwszej kolejności, to nogi. Zgrabne i bardzo długie. Przy wzroście 188 centymetrów długość jej nóg od pięty do biodra wynosi... 131 centymetrów!

Gdy Caroline staje obok swojej mamy, ma talię na wysokości jej szyi.

Zobacz zdjęcia >>>

 

Caroline z powodu swojego wyglądu w szkole była obiektem wyzwisk i uszczypliwych komentarzy. Rówieśnicy przezywali ją "szyna". Pomimo tego Australijka uczyniła z nich swój atut. Od 15. roku życia pracowała jako modelka.

Kiedy byłam nastolatką, przez moje nogi nie czułam się atrakcyjna. Dopiero praca w charakterze modelki dodała mi pewności siebie
 

Czy długie nogi sprawiały jej problem? Caroline w wywiadzie udzielonym New York Post wspomina, że znalezienie odpowiednich spodni było nie lada wyzwaniem:

Musiałam kupować spodnie za duże w biodrach, żeby były dobre na długość

Caroline zgłosiła nawet swoje nogi do Księgi rekordów Guinnessa. Być może, już niedługo jej nogi zostaną oficjalnie okrzyknięte jako najdłuższe na świecie.

Zobacz zdjęcia >>>

 Zobacz też

Ma ciało, o którym marzy niejedna nastolatka. Jak to możliwe, że ma tyle lat? [ZDJĘCIA]

Staruszce wydawało się, że jest skazana na samotność. Ale ten chłopak przywraca wszystkim wiarę w ludzkość [ZDJĘCIA]