Po 20 latach odwiedziła fryzjera i teraz wygląda zachwycająco. Nie poznasz jej sprzed metamorfozy

Kręcone, blond i sięgające do pasa. Ta kobieta od ponad dwudziestu lat zapuszczała włosy. Przez cały ten okres ani razu nie była u fryzjera. W końcu nadszedł czas na zmiany. Efekt końcowy jest zachwycający.

Kiedy kobieta w średnim wieku o imieniu Angela odwiedziła salon piękności Christophera Hopkinsa z Minnesoty, stylista wiedział, że przyjdzie mu strzyc najdłuższe włosy w swojej karierze, których długość (aż do pasa) mogła wynosić kilkadziesiąt centymetrów!

Angela poprosiła go o skrócenie włosów do ramion. Dla Christophera było to nie lada wyzwanie. W końcu, kiedy uporał się z niezwykle długimi włosami Angeli, kobieta została oddana w ręce wizażystki, która dopełniła metamorfozy. Efekt końcowy robi wrażenie. Zobaczcie sami.

 

Strzyżenie i makijaż sprawiły, że wygląd Angeli zmienił się nie do poznania. Według internautów Angela wygląda nie tylko kobieco i kwitnąco, ale o wiele młodziej: - Jej metamorfoza jest bajeczna. Wygląda młodziej o ponad dziesięć lat! - możemy przeczytać komentarz pod filmikiem. Inna osoba w ocenie "nowej Angeli" poszła jeszcze dalej i stwierdziła, że ta odmłodniała aż... o piętnaście lat!

A jak w nowej fryzurze czuje się sama zainteresowana?

Jestem podekscytowana. Czuję się lekka i zwiewna. Przez ostatnie dwadzieścia lat nosiłam długie włosy

Więcej filmików z niezwykłymi metamorfozami możecie zobaczyć na kanale Christophera, który przez wielu jest nazywany cudotwórcą.

Zobacz tez

Siostro, skalpel! 89-letnia chirurg z Rosji nadal operuje i... na emeryturę się nie wybiera [ZDJĘCIA]

Zebrali ludzi, których wiele dzieli i zaczęli im zadawać proste pytania. Na tej reklamie płaczą wszyscy [WIDEO]

Ten wosk ochroni łapy twojego pupila przed solą. Teraz spacer zimą będzie przyjemnością!

Więcej o: