Ma 101 lat, a kiedy tańczy w rytm piosenek Elvisa, nawet na chwilę nie gubi rytmu [WIDEO]

Poznajcie 101-letnią Minerwę Boran z Kanady. Ta wiecznie wesoła seniorka swoim niesamowitym i pełnym wigoru tańcem nie tylko zaraża energią innych, ale udowadnia, że wiek to nic więcej, jak tylko liczby.

Minerwa za czasów swojej młodości kochała się w głosie Elvisa Presleya i uwielbiała tańczyć w rytm jego piosenek. Dziś, poza wiekiem - w kwietniu skończy 102 lata - nie zmieniło się nic: muzyka i taniec wciąż są jej pasjami. Seniorka, kiedy tylko słyszy swojego idola, zamienia się w wulkan energii. Kiedy się ją ogląda podczas tańca, aż trudno uwierzyć w to, ile ma lat. Zobaczcie twista w jej wykonaniu.

 

Minerwa w rytm przeboju Elvisa "Blue Suede Shoes" - "Niebieskie zamszowe buciki" swoim tańcem mogłaby skraść show samemu "Królowi". Pełna werwy seniorka tańczy całą sobą i ani na chwilę nie gubi kroków. Jej biodra nawet na moment nie przestają się kręcić, a stopy i ręce wesoło podążają w rytm muzyki. Widać, że każdy ruch sprawia starszej pani niesamowitą radość. W rozmowie z CBCNews seniorka mówi:

Wiek nie gra roli. Wciąż możesz cieszyć się muzyką.

Minerwa swoim supertańcem regularnie bawi pensjonariuszy domu spokojnej starości, w którym sama mieszka odkąd skończyła 95 lat. Seniorka poza tańcem i muzyką kocha podróżować i jest fanką filmów science fiction.

Pełen energii taniec seniorki podbija media społecznościowe. Tylko na Facebooku jej występ wyświetliło kilka milionów osób. Internauci nie szczędzą Minerwie komplementów i szczerze zazdroszczą jej wigoru.

Cóż za niesamowita kobieta! Chciałbym być w takiej formie, jak będę seniorem.
Zaraża entuzjazmem i pozytywną energią. Oby tak dalej, pani Minerwo.
Wyobraźcie sobie tylko, jak musiała tańczyć, gdy miała 80 lat! Jest niezwykła.

Zobacz też

20-latka zupełnie straciła pamięć. Ale jej chłopak sprawił, że zakochała się w nim po raz drugi

Bohaterski wyczyn młodej pasterki: 11-latka przedzierała się w śniegu po pas, żeby uratować małe koźlątko i jego mamę

Ten wosk ochroni łapy twojego pupila przed solą. Teraz spacer zimą będzie przyjemnością!

Więcej o: