Prezenty na Dzień Kobiet 2018 - co zamiast goździka?

Wielkimi krokami zbliża się Dzień Kobiet. Panowie, jak co roku zachodzą w głowę, co kupić swoim żonom, dziewczynom, mamom, babciom czy koleżankom z pracy. Nie mają zbyt oryginalnych pomysłów, wiec tradycyjnie 8 marca kwiaciarnie przeżywają prawdziwe oblężenie. Kobiety dostają tulipany, róże, goździki... Może w tym roku warto zaskoczyć panie i sprawić im prezent, jakiego się nie spodziewają? Prezenty na Dzień Kobiet 2018, co wybrać?

Prezenty na Dzień Kobiet 2018 - na co się zdecydować? Wybierając prezent dla kobiety, warto pamiętać o jednej prostej zasadzie - praktyczny prezent to nie prezent. Większość pań nie lubi prezentów, które mogą im się przydać czy ułatwić życie. Kochają za to podarunki, które są skrojone na miarę ich potrzeb, dopasowane do ich stylu i pokrywają się z ich zainteresowaniami.

Taki prezent świadczy nie tylko sprawi im wielką radość, lecz także świadczy o obdarowującym. Oryginalny, spersonalizowany prezent oznacza, że ofiarodawca się przygotował, chciał sprawić prawdziwą przyjemność osobie obdarowywanej. Z tego powodu kwiaty nigdy nie będą należały do grona najlepszych prezentów. Są miłym gestem, jednak bezosobowym.

Prezenty na Dzień Kobiet 2018 - warto przygotować się wcześniej

Warto już zawczasu zaopatrzyć się w prezenty na Dzień Kobiet 2018. Oczywiście koleżankom z pracy czy nauczycielkom w szkole możemy podarować kwiaty. Kiedy nie mamy bliższych relacji daną osobą, taki prezent jest na miejscu. Prezenty dla najbliższych kobiet powinny być przemyślane.

Prezenty na Dzień Kobiet 2018 - zasada jest jedna. Nie zostawiaj zakupów na ostatnią chwilę. Kilka dni wcześniej wybadaj sytuację. Może w rozmowie dowiesz się, o czym twoja żona czy mama marzy? Może skończyły jej się ulubione perfumy? A może chciałaby w tym dniu mieć czas tylko dla siebie? Odciążenie z codziennych obowiązków też może być świetnym prezentem!

Jeśli w rozmowie nie pojawiają się żadne wskazówki, postaw na jedną z naszych propozycji. Nie wszystkie pomysł są oryginalne, jednak zapewniamy - wszystkie pozycje z poniższej listy będą strzałem w dziesiątkę i ucieszą każdą kobietę.

Prezenty na Dzień Kobiet 2018: a może... świeczki

Świeczki na Dzień Kobiet 2018? To tylko z pozoru absurdalny pomysł. Piękne zapachowe świeczki może i nie należą do najoryginalniejszych pomysłów, jednak zawsze są dobrze przyjętym prezentem. Kobiety uwielbiają nastrojowe światło świec. Pięknie zdobione lub minimalistyczne, o naturalne lub mocno perfumowane - wybór jest naprawdę duży.

Bilety do kina i wspólnie spędzony czas

 

Wspólne wyjścia do kina? Połączone z romantyczną kolacją? Każda kobieta będzie zachwycona. Nieważne, czy to prezent dla mamy, żony, czy córki. Wspólnie spędzony czas w połączeniu z dobrą rozrywką i smacznym jedzeniem rozczuli kobietę w każdym wieku.

A może... wieszak na biżuterię?

A skoro już jesteśmy przy biżuterii...

Prezenty na Dzień Kobiet 2018: biżuteria

Chyba każda kobieta kocha błyskotki. Może nie każda powtarza za Marilyn Monroe, że to „Diamenty są najlepszymi przyjaciółmi kobiety”, jednak żadna nie pogardzi nową bransoletką, wisiorkiem czy pierścionkiem. Nie wiesz, co kupić na Dzień Kobiet 2018? Idź do jubilera. Tam błyskawicznie znajdziesz rozwiązanie problemu. Nie martw się o swój portfel. To nie musi być coś drogiego. W końcu liczy się pamięć!

To także może cię zainteresować:

Więcej o: