Historia jak z filmu "Pamiętnik" z Goslingiem! Nie pamięta męża, ale wciąż ufa tylko jemu

"Całe życie tęskniłem za miłością tak silną, jak ta" - napisał nieznajomy, który uwiecznił na zdjęciu tę starszą parę. Natknął się na małżeństwo w restauracji i, wzruszony ich uczuciem, postanowił dowiedzieć się o nich czegoś więcej.

Mężczyzna, który zrobił zdjęcie tym staruszkom, wyznał, że nie mógł oderwać od nich wzroku. Kiedy siedział w knajpce i jadł burgera, zauważył, że przy stoliku obok starszy pan karmi swoją partnerkę. Uznał to za tak uroczy widok, że postanowił uwiecznić parę na zdjęciu.

Nie mógł się też powstrzymać przed rozmową z wyjątkowym małżeństwem. Kiedy starsi ludzie odeszli od stolika, podszedł do nich, żeby dowiedzieć się o nich czegoś więcej. 

Prawie 75 lat w małżeństwie

Okazało się, że mężczyzna ma 96 lat, a jego żona jest o trzy lata młodsza. Starszy pan wyznał, że partnerka cierpi na alzheimera. Kolacja, której przyglądał się autor zdjęcia, była zaplanowaną randką małżeństwa. Mężczyzna zdradził też, że jeśli on i żona dożyją czerwca, będą obchodzić 75. rocznicę ślubu

"Całe życie tęskniłem za miłością tak silną, jak ta"

Autor zdjęcia był zachwycony związkiem starszych ludzi. W poście zamieszczonym na stronie Love What Matters napisał, że dla pary nie może być piękniejszej rzeczy niż bycie ze sobą przez tyle lat. Wyznał też, że całe życie tęsknił za miłością tak silną, jak ta uwiecznionego na zdjęciu małżeństwa.

"Głęboko w sercu wiedziała, kim on jest"

Ludzie byli poruszeni zdjęciem oraz historią pary. Pisali, że również życzyliby sobie takiej miłości oraz dzielili się miłosnymi historiami swoich bliskich. Jedna z komentujących napisała, że jej dziadek również karmił jej babcię chorą na alzheimera. Choć babcia nie kojarzyła swoich bliskich, nie chciała przyjmować jedzenia od nikogo innego niż od dziadka. "Gdzieś głęboko w sercu musiała wiedzieć, kim on dla niej jest" - podsumowała internautka.

To też może cię zainteresować:

Wyszedł do sklepu po zakupy, do domu wrócił jako lokalny bohater. 'Tak wychowali mnie rodzice'

Dzięki rudej jamniczce chora na alzheimera 95-latka zapomina o cierpieniu. Ich historia jest wzruszająca

"Jak byliśmy młodzi, to pół nocy seksu, pół przegadane". Pary z 50-letnim stażem zdradzają sekrety udanego związku

Więcej o: