Są razem od 37 lat i codziennie ubierają się tak, żeby do siebie pasować. Obok tej uroczej pary trudno przejść obojętnie [ZDJĘCIA]

Kiedy jedni mają problem ze znalezieniem skarpetek do pary, to starsze małżeństwo codziennie ubiera się w taki sposób, żeby do siebie pasować. Wychodzi im to tak dobrze, że efekty ich stylizacyjnych zmagań podziwiają ludzie na całym świecie.

Liczba fanów pary eleganckich Japończyków rośnie z dnia na dzień, choć swoje zdjęcia publikują w sieci zaledwie od kilku miesięcy.

Zobacz zdjęcia stylowego starszego małżeństwa >>>

Mimo że niewiele o nich wiadomo, ludzi i tak najbardziej interesuje to, jak wyglądają. Nic dziwnego, bo prezentują się naprawdę świetnie.

Według informacji przekazywanych przez serwis The Huffington Post para pobrała się w 1980 roku. Bonpon511, czyli nazwa profilu na Instagramie, który wspólnie prowadzą, to połączenie ich imion i daty ślubu.

Nie mogło być inaczej, bo publikowane na profilu zdjęcia wskazują, że para jest nierozłączna. Pozują razem - najczęściej w równie stylowych miejscach, co oni sami - przeważnie trzymając się za ręce albo stojąc blisko siebie.

Zobacz zdjęcia stylowego starszego małżeństwa >>>

Ze zdjęć wynika, że lubią stonowane kolory, proste fasony i wzory. Zawsze mają perfekcyjne fryzury i - w przypadku żeńskiej połowy eleganckiego duetu - nienaganny makijaż.

Od grudnia 2016 roku, a więc zaledwie w niecałe trzy miesiące, para Japończyków zyskała już ponad 90 tys. obserwujących i wszystko wskazuje na to, że to dopiero początek. Bo skoro przeżyli ze sobą tyle lat, na pewno mają jeszcze mnóstwo pomysłów na to, jak wspólnie zachwycić swoich wielbicieli - jak sądzicie?

Mogą cię też zainteresować:

Starszy pan nie przypuszczał, że zegarek, za który kiedyś zapłacił 120 dolarów, będzie wart małą fortunę [WIDEO]

Wyszedł do sklepu po zakupy, do domu wrócił jako lokalny bohater. "Tak wychowali mnie rodzice"

"Jeżeli kobieta nie akceptuje siebie, to i święty Boże nie pomoże!". Ewa Bem obchodzi 66. urodziny

Więcej o: