Poszła na szkolną imprezę z tatą, bo nie miała się z kim bawić. Kiedy wszedł na parkiet, wszystkim opadły szczęki [WIDEO]

Choć większość nastolatków - z mniej lub bardziej sensownych powodów - wstydzi się swoich rodziców, ta 12-latka postanowiła zabrać ojca na szkolną zabawę. Po tym, co pokazał na parkiecie, może być z niego dumna.

Do tej pory Ray Mason z USA "występował" jako tancerz tylko w zaciszu własnego mieszkania. Ale kiedy jego córka Sadie poprosiła, by towarzyszył jej na szkolnej zabawie, 51-latek zyskał świetną okazję do zaprezentowania swoich umiejętności.

Wykorzystana szansa

Nie zmarnował jej. Kiedy weszli razem na parkiet, córka ostrzegła go, żeby "nie tańczył tak, jak w domu", więc Ray postanowił sobie wziąć to do serca. Efekt? Jego popisy, nakręcone przez Tobiasa Jonesa i zamieszczone na Facebooku, obejrzało już ponad cztery miliony osób.

Kiedy mężczyzna zaczął się ruszać, wszystkim opadły szczęki. Nikt nie spodziewał się, że "zwyczajny" ojciec potrafi się tak bawić. Ray zaprezentował swoje umiejętności w imitowaniu ruchów robota i skupił się na tym tak bardzo, że nie zauważył nawet zainteresowania, jakie wzbudził.

51-latek dosłownie "ukradł całe show" - dzieci obok niego przestawały tańczyć, żeby na niego popatrzeć, a wielu rodziców zaczęło go nagrywać telefonami. Jego występ szybko trafił do sieci, nie tylko za sprawą Jonesa, a sam Ray zyskał sławę.

Wszystko dla córki

Nagłe zainteresowanie jego osobą w żaden sposób na niego nie wpłynęło, co skomentował filozoficznie:

Tu nie chodzi o mnie, tylko o córkę. Mam nadzieję, że to coś zmieni na tym starym, dobrym świecie, który nie zatrzymuje się dla nikogo

51-latek z pewnością należy do dbających o swoje dzieci ojców, co wynika nie tylko z tej wypowiedzi. Kiedy córka zwierzyła mu się, że boi się iść na zabawę, bo w nowej szkole nie zna nikogo, nie wahał się ani chwili, żeby jej towarzyszyć. Teraz liczy na to, że dzięki temu wydarzeniu Sadie, która niedawno zaczęła naukę w Caldwood Elementary School, w końcu znajdzie przyjaciół.

Zobacz też:

Przygotowała statuetkę dla faceta, który pierwszy ustąpi jej miejsca. Musiała czekać przez dwie ciąże!

Miał 20 metrów do mety, kiedy upadł. Przekroczył ją w ramionach 10-letniego przyjaciela, który "wolał przegrać, niż nie pomóc" [FOTO]

Ten kot jest gwiazdą Instagrama. Robi lepsze selfie niż większość z nas

Więcej o: