76-latek umówił się na randkę przez internet. Były kwiaty, czekoladki i... rozczarowanie

Randki przez internet cieszą się dużą popularnością nie tylko wśród młodzieży. Z portali randkowych korzystają też seniorzy. Właśnie w taki sposób 76-letni Jim Moroney z Kalifornii umówił się na spotkanie. Jak skończyła się wirtualna znajomość?

Całą historię na Twitterze opisała wnuczka Jima - 16-letnia Gabby. W dniu randki 76-latek był bardzo podekscytowany. Pierwszy raz umówił się z kimś przez internet. Wszystko było dopięte na ostatni guzik. Uśmiechnięty, ogolony i pięknie pachnący senior był ubrany w swój najlepszy, czerwony sweter, koszulę i eleganckie spodnie. Efekt? Jim wyglądał o kilkanaście lat młodziej, aż trudno było uwierzyć, że ma prawie 80 lat.

To nie wszystko. Jak na dżentelmena przystało, Jim miał ze sobą bukiet czerwonych róż i czekoladki. Pierwsze wrażenie można zrobić tylko raz. 76-latek doskonale o tym wiedział i był do tego perfekcyjnie przygotowany.

Dała mu kosza

Jim na miejsce spotkania, do którego jechał prawie godzinę, dotarł przed czasem. Zależało mu na tym, żeby się nie spóźnić. Kiedy wybiła godzina spotkania, Jima czekała niemiła niespodzianka. Nikt nie przyszedł. Senior czekał i wypatrywał znajomej, ale poznana w internecie kobieta się nie pojawiła. Zrezygnowany senior wrócił do domu. W wywiadzie dla Buzzfeed.com Jim powiedział:

Taka jest cena randki. Mam nadzieję, że znajdę kogoś, komu będę mógł zaufać i obdarzyć uczuciem.

Wsparcie wnuczki i... internautów

Na szczęście Jim może liczyć na bliskich. Kiedy wrócił markotny z bukietem róż do domu, jego wnuczka od razu wiedziała, co się stało. 16-latka bez słowa przytuliła dziadka i powiedziała mu, żeby ten się niczym nie przejmował.

Nie tylko wnuczka wspierała Jima. Kiedy Gabby podzieliła się historią nieudanej randki swojego dziadka na Twitterze, w komentarzach pod jej postem pojawiło się mnóstwo komentarzy wsparcia.

Niech się pan nie przejmuje, na pewno znajdzie pan prawdziwą miłość!
Każdy z nas przez to przechodził, proszę się w ogóle nie przejmować. Nie zasłużyła na pana! Nie ta - to następna.

A nawet propozycji randki:

Ja z przyjemnością umówię się z twoim dziadkiem.

Historia Jima jest bliska naszym sercom. Przecież każdy z nas przeżył w swoim życiu miłosny zawód. Dlatego dołączamy się do słów wsparcia i życzymy seniorowi prawdziwej miłości.

Zobacz też:

Po pół roku niemycia włosów trafiła na fryzjerkę, która całkowicie ją odmieniła. "Rozumiem ją" [ZDJĘCIA]

Zaprosili bezdomnego na darmowe strzyżenie. Efekt - z fotela wstał facet, że szczęka opada [ZDJĘCIA]

Klasyka w intrygującym i zalotnym wydaniu. Zobacz, jak odtworzyć stylizację Pauliny Sykut [DRESS FOR LESS]