To, czego szukasz, jest blisko. Allegro z kolejną reklamą, która może stać się światowym wyciskaczem łez [WIDEO]

Nowy spot Allegro znów uderza w czułą strunę, pokazując, jak "dzieci i rodzice wzajemnie się inspirują, ale też motywują". Wzruszenie gwarantowane, więc oglądający go w miejscu publicznym robią to na własną odpowiedzialność.

Czego się nie robi dla dziecka, które właśnie dostało zaproszenie na bal przebierańców? Kostium musi być przecież perfekcyjny i jedyny w swoim rodzaju.

Kiedy więc poszukiwania idealnego stroju w wypożyczalni przez bohaterki spotu spełzają na niczym, bo inna dziewczynka ma już taki sam, mama uroczej "Ani z II a" nie ma wyjścia i bierze sprawę w swoje ręce.

To czego szukasz, jest bardzo blisko... | Bal. Reklama Allegro

W ruch idzie od dawna nieużywana maszyna do szycia, a kolejne pomysły na kostium materializują się raz za razem. Bezskutecznie.

Kostium musi być idealny, więc mama bez wahania odkurza starą maszynę i zabiera się do pracyKostium musi być idealny, więc mama bez wahania odkurza starą maszynę i zabiera się do pracy fot. youtube.com/watch?v=Y2IB1_N5I-4

Smok? Nie. Deszczowa chmurka wykonana z wielkim poświęceniem i moknięciem w prawdziwej ulewie? Też nie bardzo. Kosmonautka? Mumia? Pszczółka? Nie, nie, nie.

Więc co? Córka już wie, teraz mama musi jej tylko pomóc znaleźć wymarzony strój. Oczywiście na Allegro. Kiedy przyjeżdża kurier z paczką, w której znajduje się "ta" sukienka, obie bohaterki nie kryją swoich emocji.

Deszczowa chmurka to zdecydowanie 'nie to'Deszczowa chmurka to zdecydowanie 'nie to' fot. fot. youtube.com/watch?v=Y2IB1_N5I-4

Kim chcę zostać?

Mama nie jest przekonana, córka - wręcz przeciwnie. I stawia na swoim. Zmierzając szkolnym korytarzem w stronę "sali balowej", dumnie kroczy (ale i podskakuje z ekscytacji - w końcu bal przebierańców to poważna sprawa) w czerwonej sukience i z białymi perłami na szyi.

Ten uśmiech mówi wszystkoTen uśmiech mówi wszystko fot. youtube.com/watch?v=Y2IB1_N5I-4

Jej mama jeszcze tego nie rozumie, ale wystarczy jedno spojrzenie na gazetkę "Kim chcę zostać?" z rysunkami uczniów. I wszystko staje się jasne...

Być wzorem dla swojego dziecka - bezcenneByć wzorem dla swojego dziecka - bezcenne fot. youtube.com/watch?v=Y2IB1_N5I-4

Szansa na sukces

Spot zatytułowany "Bal" - pokazujący, jak dzieci i rodzice wzajemnie się inspirują, ale też motywują - to już kolejna produkcja Allegro, która ma szansę stać się światowym hitem. Tak przewidują między innymi zachwyceni i wzruszeni nią komentujący, którzy "znów się popłakali":

Kolejne cudo chwytające za serce
Ten z dziadkiem był super, ale ten kopie w samo serce. Takie wartości chcę widzieć na co dzień..... poryczałem się jak dzieciak
Czemu wy chcecie, żeby wszyscy płakali? P.S. Świetna reklama
Wzruszająca reklama będąca kwintesencją twórczej i pozytywnej treści przekazu

Póki co podobne emocje wzbudziła zeszłoroczna gwiazdkowa reklama ze starszym panem uczącym się angielskiego. Wideo miało miliony wyświetleń i z zachwytem pisały o nim największe portale z całego świata CZYTAJ WIĘCEJ >>> Czego szukasz w święta? Gwiazdkowa reklama Allegro pokazuje najwspanialszy prezent, jaki można podarować [WIDEO].

Mogą cię też zainteresować:

Nowy spot Dobrej Szkoły MEN: Bo kobiety to mogą sobie programować... pralkę

Poszła na szkolną imprezę z tatą, bo nie miała się z kim bawić. Kiedy wszedł na parkiet, wszystkim opadły szczęki [WIDEO]

Więcej o: