Zawaliła ważny test z matmy. Co na to jej matka? Zdała egzamin z bycia rodzicem celująco

Sukces dziecka to powód do dumy dla każdego rodzica. Niestety czasami nawet najlepszym zdarza się potknięcie. Reakcja tej mamy na wieść o oblanym przez córkę egzaminie z matmy jest po prostu wzorowa.

Nastoletnia Hannah Cho uwielbia się uczyć. Do ważnego testu z matmy przygotowywała się bardzo pilnie. Niestety, pomimo sumiennej nauki i poświęconego czasu, nastolatka nie zaliczyła testu. Hannah była przygnębiona nie tylko tym, że "oblała" matmę. Dziewczyna obawiała się powiedzieć o złej ocenie mamie, bo... nie chciała jej zawieźć. W końcu Hannah wysłała mamie wiadomość: Zawaliłam test z matmy. Jej mama była innego zdania.

Nie dbam o to czy zaliczyłaś matmę. Nie dbam o to jeżeli podejdziesz do egzaminu nawet tysięczny raz. Możesz mieć nawet średnią poniżej 2.0. Nie dbam o to. Jeżeli nie dostaniesz się na studia to również żaden problem... ALE... obchodzi mnie jeżeli płaczesz i jesteś zestresowana i kiedy jesteś nieszczęśliwa.

I  kończy:

(...) To wszystko dlatego bo cię kocham.

Matczyna troska i zrozumienie wzruszyły serce Hannah tak bardzo, że nastolatka postanowiła podzielić się treścią wiadomości z całym światem na Twitterze. Jak na postawę mamy zareagowała społeczność Twittera?

Z takim wsparciem możesz przenosić góry.
Masz supermamę. A zawalony egzamin to tylko ocena. Poprawisz.
Czy mogę pożyczyć twoją mamę? Chociaż na wywiadówkę

Dla Hannah jej rodzicielka to nie tylko ukochana mama. To przede wszystkim szczera przyjaciółka, której Hannah bezgranicznie ufa. Prawdziwa przyjaźń pomiędzy matką a córką, oparta na miłości i zrozumieniu to wyjątkowa więź. Hannah to szczęściara. Obu paniom życzymy wszystkiego najlepszego, a Hannah samych dobrych ocen.

To też może Cię zainteresować:

"Żryj lody gruba s*ko!". Jej odpowiedź na zaczepkę zobaczyło już ponad 10 milionów osób [WIDEO]

Zaprosili bezdomnego na darmowe strzyżenie. Efekt - z fotela wstał facet, że szczęka opada [ZDJĘCIA]

Sport i kobiecość? Te dziewczyny udowadniają, że to idealne połączenie

Więcej o:
Komentarze (5)
Zawaliła ważny test z matmy. Co na to jej matka? Zdała egzamin z bycia rodzicem celująco
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • sfi

  Oceniono 27 razy 25

  Cytat z wypocin dziennikarskich "Dziewczyna obawiała się powiedzieć o złej ocenie mamie, bo... nie chciała jej zawieźć".
  Zawieźć autem na egzamin, czy zawieźć taksówką do domu?

  Gdyby nie chciała zawieść, sprawa byłaby jasna.

 • alimau

  Oceniono 10 razy 8

  "nie chciała jej zawieźć" (samochodem?), "I don't care if you get below 1,000 on your SAT" przetłumaczone jako "Nie dbam o to jeżeli podejdziesz do egzaminu nawet tysięczny raz"... Litości!

 • najgorszy-sort

  Oceniono 2 razy 0

  Sobie autor poczyta, jeśli umie:
  blog.prepscholar.com/what-is-a-good-sat-score-a-bad-sat-score-an-excellent-sat-score

 • Rafal S

  Oceniono 3 razy -1

  Widać że nie mieszka w Polsce. W Polsce mama jej by tak nie powiedziała. W Polsce by stwierdziła że nie warto bo i tak będzie pracować w fabryce za najniższą krajową i kazała by jej przestać się uczyć i iść do pracy, albo uśmiechać się do szefa bo ma ładną buzie i będzie jego sekratarką a że szef młody to będzie ustawiona. Tyle na temat, nie zna polskich realiów

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX