Zawaliła ważny test z matmy. Co na to jej matka? Zdała egzamin z bycia rodzicem celująco

Sukces dziecka to powód do dumy dla każdego rodzica. Niestety czasami nawet najlepszym zdarza się potknięcie. Reakcja tej mamy na wieść o oblanym przez córkę egzaminie z matmy jest po prostu wzorowa.

Nastoletnia Hannah Cho uwielbia się uczyć. Do ważnego testu z matmy przygotowywała się bardzo pilnie. Niestety, pomimo sumiennej nauki i poświęconego czasu, nastolatka nie zaliczyła testu. Hannah była przygnębiona nie tylko tym, że "oblała" matmę. Dziewczyna obawiała się powiedzieć o złej ocenie mamie, bo... nie chciała jej zawieźć. W końcu Hannah wysłała mamie wiadomość: Zawaliłam test z matmy. Jej mama była innego zdania.

Nie dbam o to czy zaliczyłaś matmę. Nie dbam o to jeżeli podejdziesz do egzaminu nawet tysięczny raz. Możesz mieć nawet średnią poniżej 2.0. Nie dbam o to. Jeżeli nie dostaniesz się na studia to również żaden problem... ALE... obchodzi mnie jeżeli płaczesz i jesteś zestresowana i kiedy jesteś nieszczęśliwa.

I  kończy:

(...) To wszystko dlatego bo cię kocham.

Matczyna troska i zrozumienie wzruszyły serce Hannah tak bardzo, że nastolatka postanowiła podzielić się treścią wiadomości z całym światem na Twitterze. Jak na postawę mamy zareagowała społeczność Twittera?

Z takim wsparciem możesz przenosić góry.
Masz supermamę. A zawalony egzamin to tylko ocena. Poprawisz.
Czy mogę pożyczyć twoją mamę? Chociaż na wywiadówkę

Dla Hannah jej rodzicielka to nie tylko ukochana mama. To przede wszystkim szczera przyjaciółka, której Hannah bezgranicznie ufa. Prawdziwa przyjaźń pomiędzy matką a córką, oparta na miłości i zrozumieniu to wyjątkowa więź. Hannah to szczęściara. Obu paniom życzymy wszystkiego najlepszego, a Hannah samych dobrych ocen.

To też może Cię zainteresować:

"Żryj lody gruba s*ko!". Jej odpowiedź na zaczepkę zobaczyło już ponad 10 milionów osób [WIDEO]

Zaprosili bezdomnego na darmowe strzyżenie. Efekt - z fotela wstał facet, że szczęka opada [ZDJĘCIA]

Sport i kobiecość? Te dziewczyny udowadniają, że to idealne połączenie

Więcej o: