To, co wyrabia ze swoim brzuchem, zaprzecza prawom fizyki. Jest nim w stanie zrobić meksykańską falę [WIDEO]

To co 29-letnia joginka z Kalifornii potrafi zrobić ze swoim brzuchem, z niedowierzaniem obejrzało ponad milion osób. Dziwne ruchy tułowiem to "nauli" - specjalny zestaw ćwiczeń jogi brzusznej.

Aubry Wiltcher od lat trenuje jogę. Dzięki ćwiczeniom nauczyła się robić coś, co wielu z nas nawet się nie śniło. Joginka za pomocą swoich mięśni jest w stanie dosłownie ożywić brzuch i sprawić, żeby jej tułów zaczął żyć własnym życiem.

29-latka z łatwością potrafi wprawić swój brzuch ruch. Bez problemu faluje brzuchem od lewej do prawej, wygina go, obraca i nim kręci. Jej brzuch wygląda, jakby tańczył i śpiewał w rytm muzyki. Słowa nie są w stanie oddać tego, co zobaczycie na nagraniu.

 

Nauli czyli masaż żołądka

Okrężne ruchy, które Aubry wykonuje na filmiku to nauli. Jest to specjalny zestaw ćwiczeń jogi brzusznej, który polega na obracaniu żołądka w lewo i w prawo. Po co to wszystko? Ćwiczenia w postaci masażu mają oczyścić narządy trawienne i poprawić perystaltykę jelit. Ćwiczenia wykonuje się okrężnie, poruszając żołądkiem w specjalny sposób. Poprawne wykonywanie nauli jest trudne, a stopień techniczny ćwiczeń bardzo zaawansowany.  Z tego powodu nauli jest rzadko nauczana.

 

Więcej zdjęć i nagrań Aubrey podczas wykonywania ćwiczeń możecie zobaczyć na jej Instagramie.

Zobacz też:

"Żryj lody, gruba s**o!". Jej odpowiedź na chamską zaczepkę zobaczyło ponad 12 milionów osób [WIDEO]

Gdyby nie zachorowali na to samo, pewnie by się nie spotkali. Labrador pomógł chłopcu zaakceptować siebie

Sport i kobiecość? Te dziewczyny udowadniają, że to idealne połączenie

Więcej o: