Pracował latami, żeby podarować swojej mamie zasłużony prezent i powiedzieć: Dziękuję za wiarę we mnie [WIDEO]

Poświęciła dla niego wszystko. W zamian syn postanowił spełnić marzenie swojej mamy. Kiedy kobieta zobaczyła niespodziankę, była wzruszona.

Josh Deshong (Usa, Dallas) był trudnym dzieckiem. Od małego sprawiał wiele problemów swojej mamie Vicky, która wychowywała go samotnie. Bez względu na kolejne wybryki, jakie Josh jej "fundował", kobieta bardzo kochała swojego pierworodnego. Podczas gdy inni już dawno skreślili chłopca i uznali, że nic z niego "nie wyrośnie", Vicky jako jedyna nieustannie wierzyła w swojego syna i go wspierała.

Matczyna miłość potrafi działać cuda. Josh skończył szkołę i rozkręcił własny biznes. Został agentem nieruchomości i dzisiaj ma własną firmę.

 

Chcę ci podziękować, mamo

Josh wiedział, komu zawdzięcza swój sukces. To między innymi dzięki mamie, która zawsze była po jego stronie, wspierała go i wierzyła w jego możliwości, Josh osiągnął sukces. Jeszcze jako nastolatek postanowił, że odwdzięczy się swojej ukochanej mamie w wyjątkowy sposób. Postanowił spełnić jej marzenie i kupić dla niej dom. Żeby zrealizować swoje postanowienie, Josh ciężko pracował przez wiele lat.

Niespodzianka

Josh zabrał swoją mamę na przejażdżkę i powiedział, że chce jej coś pokazać. Kiedy Vicky zobaczyła piękny wyremontowany dom, nie była tym zdziwiona. Przecież jej syn handluje nieruchomościami. Kobieta niczego się nie spodziewała.

Dzisiaj zaskoczę swoją mamę niespodzianką. Mam dla niej dom (...) podaruje jej to, na co poświęciłem całą moją dotychczasową karierę

Josh i Vicky weszli do środka domu. Kobieta była zachwycona przestronnym wnętrzem domu. Kiedy weszła do obszernej kuchni, Josh oznajmił jej, że może w nim zostać. Vicky była zdziwiona i zmieszana zapytała, na jak długo, na co Josh odpowiedział: Na zawsze, to twój dom.

Wzruszona Vicky nie mogła w to uwierzyć. Ze łzami w oczach przytuliła swojego syna. Josh zmotywowany matczyną miłością spełnił jej marzenie i osiągnął swój cel: uszczęśliwił swoją mamę i podziękował jej za wszystko, co dla niego zrobiła.

To też cię może zainteresować:

Miss opowiada o swojej "niewidzialnej" chorobie: Moja blizna jest najpiękniejszą częścią mnie [ZDJĘCIA]

Penis na siedzeniu w metrze? To nie głupi numer, to kampania społeczna [WIDEO]