"Widziałam ten żart na Facebooku i chciałam go wypróbować na mężu". Efekt? Będziecie płakać ze śmiechu [WIDEO]

Wesoła seniorka postanowiła zrobić niewinny żarcik swojemu mężowi. Wykorzystała do tego butelkę z wodą, ścierkę monetę i czary. Jej filmik rozbawił już kilkadziesiąt milionów osób.

Inspirację do zrobienia żartu swojemu mężowi, starsza pani zaczerpnęła z mediów społecznościowych. Właśnie tam natrafiła na filmik, który tak ją rozbawił, że postanowiła nagrać swoją własną wersję.

Akcja dzieje się w kuchni. Na pierwszym planie, na marmurowym blacie stoi otwarta butelka pełna wody. Plan drugi tworzą główni bohaterowie tej komedii: starsza pani i jej mąż. Seniorka mówi do męża: Kochanie pokażę ci sztuczkę. Niczego niespodziewający się mąż zgadza się na propozycję żony. Co działo się dalej?

Seniorka kładzie na blacie rekwizyt: zaczarowaną srebrną monetę. - Widzisz ją? - pyta męża. - Tak widzę monetę - odpowiada senior. Wtedy jego małżonka postawiła butelkę na monecie, a na planie pojawia się kolejny rekwizyt: magiczna biała, kuchenna ścierka. Seniorka nakryła nią butelkę, wypowiedziała magiczne zaklęcie, zdjęła ścierkę, zajrzała przez szyjkę butelki i powiedziała do męża: Zobacz, moneta jest w środku. Pułapka została zastawiona. Mężczyzna nachylił się nad butelką i wtedy... chlust! Seniorka nacisnęła otwartą butelkę. Strumień wody trysnął prosto w twarz zaskoczonego męża i... oboje wybuchnęli zaraźliwym śmiechem.

Poczucie humoru seniorów doceniło prawie milion osób, które podzieliło się ze znajomymi wesołym nagraniem. Samo nagranie tylko na Facebooku, w ciągu 18 godzin wyświetlono prawie 50 milionów razy (liczba wciąż rośnie).

To też może Cię zainteresować:

Pracował latami, żeby podarować swojej mamie zasłużony prezent i powiedzieć: Dziękuję za wiarę we mnie

Zamiast mikrofonu użyła starej studni, żeby zaśpiewać kultowy utwór o miłości. Ciarki murowane

Ten film to prawdziwa gratka dla fanów anime. Zobacz, jak youtuberka wciela się w postać z "Ghost in the Shell"

Więcej o: