Królewna Śnieżka istnieje! Ma 8 lat, mieszka na Syberii i wszyscy chcą jej robić zdjęcia [ZDJĘCIA]

Porcelanowa cera i niemal białe włosy 8-letniej Nariany kojarzą się ludziom z Królewną Śnieżką i dlatego jest tak przez nich nazywana. Dzięki eterycznej urodzie ma szansę zostać wziętą modelką - już "biją się" o nią liczne agencje.

Nieznana z nazwiska Nariana ma 8 lat i urodziła się w syberyjskiej Jakucji w rodzinie, której wszyscy członkowie mają ciemne włosy. Ale nie ona. Dziewczynka cierpi na albinizm, czyli wadę genetyczną sprawiającą, że jej skóra, włosy i oczy są pozbawione pigmentu (melaniny), przez co wyglądają, jakby były niemal przezroczyste.

 

Mimo że albinosi są bardzo wrażliwi na działanie promieni słonecznych i powinni ich unikać, Nariana wiedzie całkiem normalne życie. Przynajmniej na razie, bo swoją niezwykłą urodą wzbudza tak duże zainteresowanie, że jest wręcz zasypywana ofertami współpracy i sesji zdjęciowych.

Ale jej mama póki co nie chce, by jej córka pracowała w ten sposób. Woli, żeby 8-latka mogła się bawić i skupić na zajęciach typowych dla dzieci w jej wieku - Nariana lubi zwłaszcza tańczyć i rysować.

 

W rozmowie z Siberian Times, Elena, bo tak ma na imię matka dziewczynki, zaznaczyła, że da jej wolną rękę w wyborze kariery, kiedy przyjdzie na to czas:

Jak dorośnie, sama wybierze, co chce robić. Kiedy pytam ją o to, kim chciałaby zostać w przyszłości, odpowiada, że modelką
 

Póki co syberyjska "Królewna Śnieżka" spróbowała swoich sił w tym zawodzie biorąc udział w sesji zdjęciowej autorstwa fotografa Vadima Rufova, który jest nią zachwycony:

To najbardziej niezwykła osoba, jaką poznałem. Ma niesamowite artystyczne wyczucie. Od pierwszej sekundy, w której się poznaliśmy, zaczęliśmy ze sobą rozmawiać, jakbyśmy się znali od dawna

Vadima urzekł nie tylko jej "baśniowy" wygląd, ale też osobowość i siła. Jak przyznał, dziewczynka wytrwale pozowała przez dwie godziny i to mimo tego, że jej oczy niezbyt dobrze reagują na ostre światło.

Dla niego, zdjęcia Nariany wyszły wspaniale. a Wy, co sądzicie?

 

Zobacz też:

Ukrainka promuje w Hollywood naturalne sposoby ''babuszki'' na urodę. Ziemniaki zamiast infuzji tlenowej?

Podróżuje po świecie i uchwyca piękno rudowłosych kobiet. "South Park zrujnował im dzieciństwo" [ZDJĘCIA]

Widzieliście już tę niesamowitą transformację? W kilka chwil zmienia się w postać z "Alicji w Krainie Czarów"

Więcej o: