Prezent na Dzień Ojca 2017: co kupić, aby sprawić tacie największą przyjemność?

Dzień Ojca 2017 zbliża się wielkimi krokami. 23 czerwca wszystkie dzieci - i te małe, i te duże - chcą wręczyć ojcom upominek, który zapamiętają oni na długo. Co będzie najlepszym prezentem na Dzień Ojca?

Prezent na Dzień Ojca to nie lada wyzwanie. Jesteśmy dziećmi obdarowujemy naszych rodziców laurkami. Z czasem jednak chcemy podarować im coś, co nie tylko wywoła u nich łzy wzruszenia, lecz także sprawi im niewypowiedzianą radość. Co będzie więc najlepszym prezentem na Dzień Ojca?

Prezent na Dzień Ojca: dla dbającego o urodę

Kosmetyki dla mężczyzny? Tak! I wcale nie muszą to być perfumy czy żel do golenia. Choć to drugie także może być trafionym prezentem. Szczególnie jeśli zdecydujemy się na nowoczesne, ekologiczne produkty. Panowie często wybierają od lat te same kosmetyki. W ramach prezentu na Dzień Ojca możemy pokazać im nowinki kosmetyczne, które ułatwią im codzienną pielęgnację i będą łaskawe dla ich skóry.

Prezent na Dzień Ojca: dla kibica

Twój tata nie opuści żadnego meczu Ligi Mistrzów? Ogląda wszystkie rozgrywki piłkarskie, nawet te trzecio- czy czwartoligowe? Rozwiązanie jest proste. Podaruj tacie bilety na mecz. Pamiętaj, że wcale nie musi być to niebotycznie drogi wydatek. Jeśli wybierzesz mecz, który ma się odbyć za kilka miesięcy, jeśli zdecydujesz się na nieco gorsze miejsca, możesz upolować bilety w okazyjnej cenie.

Piłka nożna to nie jest jedyna opcja. Może twój tata interesuje się golfem, a może śledzi rozgrywki żużlowe? Z pewnością kocha choć jedną dyscyplinę. Prezent, który pozwoli mu na żywo przeżywać sportowe emocje, będzie strzałem w dziesiątkę.

Dla eleganta niebanalny prezent na Dzień Ojca

Krawat i nowe skarpetki to dość banalny prezent. Jeśli twój ojciec nosi się elegancko i ceni dobrej jakości ubrania i dodatki, pomyśl o gadżecie, który będzie z nim przez lata. Świetnym prezentem na Dzień Ojca będzie więcej zegarek. Nie bez powodu mówi się, że prawdziwego mężczyznę poznaje się po zegarku. Porządny pasek, duża tarcza... to gadżet, który z pewnością przypadnie mu do gustu.

Elegancki i dbający o szczegóły wyglądu tata doceni także galanterię skórzaną. Portfel, pasek, rękawiczki - to także świetne pomysły na prezent z okazji Dnia Ojca.

Coś dla melomana

Płyty to nudny i banalny prezent? Niekoniecznie. To może być najlepszy prezent na Dzień Ojca, gdy jest to prezent szyty na miarę. Jeśli twój tata kolekcjonuje albumy muzyczne, ma swoich ulubionych artystów, to czemu nie wzbogacić jego kolekcji?

Jeśli dysponujesz większą gotówką albo masz możliwość zrobienia składowego prezentu z rodzeństwem, może zaopatrzyć tatę w nowy sprzęt grający. Może spodoba mu się brzmienie gramofonu?

Świetnym pomysłem będą też bilety na koncert ulubionej kapeli taty. Nie tylko ucieszy go występ ukochanych artystów, lecz także wspólnie spędzony czas ze swoim dzieckiem!

Mamo, kocham Cię nie tylko w Dzień Matki

Więcej o: