"Klient luksusowy szuka personalizacji, prywatności i wyłączności", a Sylwia Romaniuk szyje właśnie dla niego

Możecie nie kojarzyć tej projektantki, ale wierzcie, że wśród saudyjskich księżniczek nazwisko Sylwii Romaniuk jest doskonale znane.

W jednej z najpiękniejszych warszawskich kamienic, w Alejach Ujazdowskich 41, w atelier Sylwii Romaniuk odbyło się spotkanie prasowe dla redaktorów mody i stylistów.

Projektantka zabrała gości w niecodzienną podróż do świata piękna i luksusu. Sylwia Romaniuk to artystka pełna pasji, która od lat zajmuje się kreowaniem kobiecego wizerunku. Jest laureatką wielu nagród z dziedziny biznesu i branży mody. Dom Mody SR powstał z miłości do piękna i sztuki, a jego znakiem rozpoznawczym są szlachetne tkaniny i spersonalizowane projekty szyte na indywidualne zamówienie.

Sylwia Romaniuk w swoim atelierSylwia Romaniuk w swoim atelier Fot. Materiały prasowe

 “Kobiecość, klasa, szyk i bajeczny urok, tak widzę kobietę SR. Jakość i styl to główny motyw. Tworzę wizerunek moich klientek indywidualnie, dzięki czemu każda z nich błyszczy najjaśniejszym blaskiem” podkreśla artystka.

Projekty SR to luksusowe krawiectwo na miarę, doskonała konstrukcja, dopracowany detal, tkaniny najwyższej jakości. Zgodnie z ideą marki połączenie sztuki i mody to gwarancja satysfakcji każdej kobiety i inwestycja w siebie.

Projekty Sylwii RomaniukProjekty Sylwii Romaniuk Fot. Materiały prasowe

W Atelier SR znajdziemy suknie na najważniejsze okazje w życiu, uroczyste kolacje, wystąpienia na czerwonym dywanie i gale. Zaproszeni na spotkanie prasowe goście zobaczyli dziewięć wybranych kreacji dostępnych w atelier oraz jako pierwsi dwie kreacje ze specjalnej kolekcji stworzonej na Arab Fashion Week.

Kolekcja utrzymana jest w kolorystyce charakterystycznej dla marki SR: złoto, beże, pudrowe róże, biel i czerń. Spektakularne suknie wykonane są z jedwabiu, koronki, projekty są ręcznie haftowane i obszywane kamieniami szlachetnymi.

„Pokaz w Dubaju to spełnienie moich marzeń i kluczowy moment w rozwoju marki” - mówi projektanta. Arab Fashion Week organizowany jest przez Arab Fashion Council (powstałej w 2006 r. skupiającej 22 kraje arabskie i będącej największą organizacją nonoprofit na świecie).

Projektantka opowiada o swojej kolekcjiProjektantka opowiada o swojej kolekcji Fot. Materiały prasowe

Podczas gdy Fashion Weeks w Nowym Jorku i Mediolanie pokazują co sezon kolekcje ready to wear, w Paryżu króluje haute couture, Arab Fashion Council wprowadził do świata mody zupełnie nowy termin ready couture.

Klient luksusowy szuka personalizacji, prywatności i wyłączności. Odpowiedzią na to jest ready couture , który nadaje relacji projektant-klient dostosowany do dzisiejszych czasów, bliski charakter.

Sukienki, które można kupić od rękiSukienki, które można kupić od ręki Fot. Materiały prasowe

Arab Fashion Week to imponujące, pięciodniowe wydarzenie organizowane już po raz czwarty. Zeszłoroczną edycję odwiedziło ponad 16 tysięcy wielbicieli mody z całego świata. Podczas tegorocznego wydarzenia zaprezentuje się ponad 24 projektantów. Pokaz Sylwii Romaniuk podczas Arab Fashion Week odbędzie się 19 maja o godz. 21:30 w oficjalnym obiekcie Arab Fashion Week, który jest najdłuższym budynkiem na świecie, o długości ponad 1,6 km - Meyden Hotel & Grandstands Dubai.

Więcej o: