Miała ja na sobie podczas ślubu w 1957 roku. 60 lat później założyła ją po raz drugi [ZDJĘCIA]

Z okazji okrągłej rocznicy ślubu, 80-latka wystąpiła w tej samej sukni ślubnej, w której ponad sześć dekad temu powiedziała sakramentalne "tak" swojemu mężowi. Zobaczcie jak się prezentowała.

80-letnia Janith i 84-letni Joe Goedde z Indiany w Stanach Zjednoczonych bardzo się kochają. Dowód? Niedawno obchodzili jubileuszową, 60. rocznicę ślubu. Z tej okazji para zorganizowała imprezę jubileuszową, na której Janith wystąpiła w swojej śnieżnobiałej, koronkowej sukni ślubnej.

Kiedy podczas ceremonii prawnuczka Janith, Alison zobaczyła swoją ukochaną prababcię w jej ślubnej sukni z delikatnym trenem, uśmiechem na twarzy i czerwoną różą w dłoniach, wzruszyła się. Prababcia wyglądała przepięknie. Suknia, tak jak 60 lat temu, tak i teraz leżała na seniorce idealnie (pomimo, że Janith schudła). Alison nie wahała się ani chwili, wyjęła aparat i zrobiła zdjęcie, które udostępniła na Twitterze. 

Zachwytu nad Janith i jej kreacją nie krył też jej małżonek. W rozmowie z ABC NEWS mężczyzna powiedział: Janith wciąż wygląda przecudnie.

60. rocznicę para spędziła w gronie licznych członków rodziny. Impreza, chociaż podczas uroczystości było obecnych ponad 60 osób, była skromna, a małżonkowie byli szczęśliwi, że mogli spotkać się ze swoimi bliskimi.

Janith i Joe pobrali się w Haubstadt w Indianie w 1957 roku. Na pytanie jaki jest sekret ich długiego i szczęśliwego małżeństwa, para zgodnie odpowiada: Dobra komunikacja i modlitwa. Szczęśliwa para z niecierpliwością czeka na kolejne rocznice.

Życzymy jak najwięcej jubileuszów, zdrowia i uśmiechu! Sto lat!

Zobacz też:

Jedni jej zazdroszczą, inni nazywają "centaurem". Młoda pani doktor ma naprawdę nietypową figurę [ZDJĘCIA]

Przez pięć lat wypróbowała "wszystkie diety świata". Gdy je wreszcie odstawiła, schudła 60 kg

Znalazłam gumkę w portfelu męża. Czy on mnie zdradza?

Więcej o: