Różowe wdzianka i włochate dekolty. Nie miała koleżanek, więc na druhny poprosiła kolegów

Rebeca wpadła na pomysł sesji przedślubnej tak późno, że do końca nie wiedziała, czy uda się ją zorganizować. Na szczęście jej koledzy byli podekscytowani pomysłem i bez sprzeciwu weszli w rolę uroczych męskich druhen.

Kiedy 24-letnia Rebeca Abrantes niedługo przed swoim ślubem przeglądała internet, szukając pomysłów na pamiątkowe zdjęcia z przygotowań przed ceremonią, uświadomiła sobie, że nie ma druhen z którymi mogłaby zorganizować podobną sesję:

- Pomyślałam o tym tydzień przed ślubem. Patrzyłam na zdjęcia z przygotowań, na których były panny młode otoczone wianuszkami dziewczyn, wszystkie w szlafrokach, śmiejące się i popijające szampana. Zrobiło mi się przykro, bo uświadomiłam sobie, że nie będę w stanie niczego takiego zorganizować.

W męskim gronie

Przyszła panna młoda studiuje inżynierię komputerową. W jej 60-osobowej grupie zajęciowej są (włącznie z nią) tylko cztery dziewczyny. Rebeca prawie nie ma koleżanek - przyjaźni się w większości z mężczyznami.

 

Przyszła panna młoda wymyśliła jednak, co może zrobić, żeby mieć wymarzoną sesję - postanowiła poprosić swoich najbliższych kolegów by na jeden wieczór zamienili się w jej druhny ubrane w różowe szlafroczki. 

Różowe szlafroczki i włochate torsy

Mężczyźni podeszli do realizacji pomysłu na sesję z dużym poczuciem humoru. Efektem są zabawne i urocze zdjęcia na których widać, jak Rebeca w otoczeniu pięciu kolegów popija szampana, mierzy ślubny diadem czy goli nogi. 

Rebeca zdradziła, że wszyscy mieli niezły ubaw podczas zdjęć:

- Sesja była świetną zabawą. Piliśmy tani alkohol i momentami było tyle śmiechu, że potrzebowaliśmy czasu, żeby się uspokoić i móc dalej pozować do zdjęć. 

Zobacz więcej zdjęć Rebeccy i jej drużbów>>>

Album 24-latki zatytułowany "The Making Of" autorstwa fotografa Fernando Duque doczekał się 71 tysięcy reakcji i ponad 21 tysięcy komentarzy. Ludzie gratulowali Rebece oddanych kolegów i chwalili świetną realizację pomysłu na sesję. 

To też może cię zainteresować:

Bliźniaczki Paulina i Maria świętują swoje setne urodziny. I są przeurocze! [ZDJĘCIA]

Jego mama choruje na Alzheimera, ale wystarczy, że da jej gitarę i jest dawną sobą

#100DniDoBikini! Robimy formę na lato! Zestaw treningowy - tydzień 9

Więcej o: