Pyskata 6-latka uczy, jak być pewnym siebie. Reakcja internetu? Zbiorowy zachwyt [WIDEO]

Khloe ma sześć lat, starszego brata i bardzo konkretne pojęcie o tym, czym jest piękno. Wszystko to naraz sprawiło, że na moment stała się internetową gwiazdą, od której śmiałości i wiary w siebie chcą się uczyć dorośli.

Kilka dni temu na Twitterze Kyle Dinsmore, czyli 18-letni brat Khloe, opublikował dziewięciosekundowe nagranie z udziałem swojej siostry, które szybko zdobyło popularność, jakiej żadne z nich się nie spodziewało.

Na filmiku widać, jak urocza 6-latka swobodnym krokiem - z cieniem na oczach i szminką na ustach - przechadza się po garażu, kiedy z ust nagrywającego ją brata pada pytanie: "Co ty masz na twarzy?".

Odpowiedź godna diwy

Jej odpowiedź jest krótka, ale godna diwy. "Umm, piękno", wypowiedziane i powtórzone z miną wyrażającą oburzenie, że ktoś mógłby się nad taką oczywistością w ogóle zastanawiać sprawiło, że internet zapałał żywym uczuciem do Khloe.

Przez komentujących została nazwana między innymi "ikoną naszych czasów" i "idolką", która po prostu "rządzi":

Wszyscy powinniśmy się od niej uczyć pewności siebie na takim poziomie
Chcę, by moje dziecko też takie było, proszę
Bierzcie od niej przykład
Chciałabym mieć tyle pewności siebie, co ona
To nie jest po prostu pewność siebie, to jest MOC

Sam Kyle pod nagraniem napisał "Mam nadzieję, że wszyscy będą mieć taką wiarę w siebie, jak moja 6-letnia siostra".

Prawdziwe "ja"

Zgodnie ze słowami brata cytowanymi przez portal BuzzFeed, mała mieszkanka Sacramento w Kalifornii "uwielbia bawić się kosmetykami i jest bardzo barwną postacią".

Bycie pyskatą i posiadanie gotowej odpowiedzi na wszystko to według Kyle'a codzienna postawa 6-latki, a filmik, który wrzucił na swojego Twittera, świetnie pokazuje jej prawdziwe "ja", do którego cała rodzina Dinsmore'ów jest przyzwyczajona.

Jak (nie)skromnie przyznaje 18-latek, tę pyskatość siostra mogła przejąć od niego, bo spędzają razem bardzo dużo czasu. "Każdego dnia bawimy się razem, jak tylko wrócę ze szkoły, od razu ją wołam. To mój mały aniołek".

Zobacz też:

Chcesz, żeby dziecko lepiej się do ciebie odnosiło i było szczęśliwsze? Zabierz mu telefon

Jego mama choruje na Alzheimera, ale wystarczy, że da jej gitarę i jest dawną sobą

Opaska z warkoczy. Pokazujemy, jak stworzyć romantyczną i prostą fryzurę

Więcej o: