Uwaga, poszukiwany pracownik do przytulania kotów! Wymagania? "Delikatne ręce do głaskania"

Kochasz koty i dzień bez ich głaskania jest dniem straconym? W takim razie jedna z irlandzkich klinik weterynaryjnych ma dla ciebie idealną ofertę pracy.

Masz bzika na punkcie kotów i dokarmiasz te bezdomne?

Czy ich głaskanie i przytulanie sprawia, że czujesz się miło zrelaksowany?

Liczysz je przed zaśnięciem zamiast owiec?

I wreszcie:

Czy uważasz, że to naturalne?

Jeśli na większość albo wszystkie z tych pytań odpowiedziałeś "tak", to znaczy, że oferta pracy jednej z dublińskich klinik weterynaryjnych jest dla ciebie stworzona.

"Just Cats", bo tak się nazywa, to profesjonalna - i jedyna w stolicy Irlandii - lecznica dedykowana wyłącznie tym futrzakom. W opisie stanowiska wyraźnie zaznaczono, że "nie jest przyjazna psom", więc potencjalni wielbiciele tych czworonogów nie mają tu czego szukać.

Nie wiadomo niestety, jakie są proponowane zarobki dla "profesjonalnego przytulaczo-głaskacza kotów", ale gdyby ktoś się zastanawiał, jakie umiejętności i cechy są wymagane na to stanowisko, klinika spieszy z wyjaśnieniem.

Po pierwsze, "idealny kandydat musi mieć delikatne dłonie, które będą w stanie głaskać koty przez długi czas". Po drugie, przyszły pracownik powinien doskonale wiedzieć, jak należy się zwracać do pacjentów, czyli łagodnie i - jeśli będą tego potrzebować - szeptem, by "ukoić ich nerwy". Dodatkową, wysoko punktowaną umiejętnością jest "zdolność rozumienia znaczenia różnych rodzajów mruczenia".

Coś jeszcze? Tak - i tu niestety odpadnie większość zachwyconych ofertą miłośników kotów, bo wymogiem kliniki jest też posiadanie potwierdzonych dyplomem "kwalifikacji z dziedziny weterynarii uznawanych przez irlandzką radę weterynaryjną".

Poza tym, można śmiało wysyłać swoje cv i list motywacyjny na adres mailowy miaow@justcats.ie. Próbujecie?

Zobacz też:

Przyjaźń? Mało powiedziane! Rudy kot kompletnie odmienił życie smutnego staruszka [ZDJĘCIA]

Mój kot kocha mnie czy miskę z jedzeniem? Behawiorystka tłumaczy najczęstsze kocie zachowania

Ten kot jest gwiazdą Instagrama. Robi lepsze selfie niż większość z nas

Więcej o: