12-letnia brzuchomówczyni i jej kukiełka skradły serca publiczności, a jurorów wprawiły w osłupienie [WIDEO]

Kiedy przed publicznością i jurorami amerykańskiej wersji "Mam Talent" stanęła 12-letnia Darci Lynne z Oklahomy, nikt z zebranych nie przypuszczał, że to, co za chwilę nastąpi, będzie miało taki finał.

Nazywam się Darci, a to jest Petunia - przedstawiła radośnie siebie i swoją kukiełkę jurorom oraz publiczności "America's Got Talent" urocza 12-latka. Chwilę później Darci, nie otwierając nawet ust, sprawiła, że Petunia ożyła i zaczęła śpiewać, a wszyscy zebrani na sali zaniemówili. Jak to się stało, że kukiełka i dziewczynka rozkochały w sobie publiczności, a jury oniemiało z wrażenia? Tego nie da się opisać słowami. Musicie to zobaczyć i usłyszeć.

 

Tak, Darci jest brzuchomówczynią - i to jaką! Kiedy Petunia skończyła swoje show, cała sala nagrodziła ją gromkimi owacjami na stojąco, a jeden z jurorów wcisnął "złoty guzik". Tym samym Darci i Petunia dostały się od razu do ścisłego finały programu.

Niepozorna blond dziewczynka zachwyciła nie tylko widzów talent-show. Na Youtubie jej spektakularny występ w ciągu kilku dni obejrzało już prawie 7 milionów osób (liczba wciąż rośnie), które są pod wrażeniem talentu 12-latki. Zachwyt dla jej umiejętności internauci wyrażali w komentarzach pod filmikiem. Oto niektóre z nich:

I to jest prawdziwy talent. Ta mała zasłużyła na finał.
Usłyszeć, jak 12-letnia dziewczynka śpiewa lepiej z zamkniętą buzią, niż niejedna profesjonalna gwiazda robi to otwierając szeroko usta - BEZCENNE!
Za każdym razem, kiedy ją widzę, szeroko się uśmiecham. Jest niesamowita!

Zobacz też:

Za tę bluzkę zawiesili ją w prawach ucznia i omal nie aresztowali. Przesada czy zwykła głupota? [ZDJĘCIA]

Chcesz mieć seksowne, piękne i gładkie nogi? Wystarczy, że nie popełnisz tych podstawowych błędów [6 PORAD]

Zapach cytryny łagodzi u niektórych ból głowy!

Więcej o: