A, B, C, D? 93-latka poprosiła o pomoc internautów w wyborze... sukni ślubnej [ZDJĘCIA]

93-letnia Sylvia z Australii ma nie lada problem. Seniorka wychodzi za mąż, ale nie może się zdecydować, którą suknię wybrać. Z pomocą przyszli użytkownicy Facebooka.

Czasami wybór zwykłej sukienki graniczy z cudem. A co kiedy w grę wchodzi ważna uroczystość, taka jak ślub, a tobie podobają się cztery podobne suknie? Wtedy zaczynają się schody. Opinia najbliższych może nie wystarczyć. W takiej sytuacji znalazła się 93-letnia Sylvia Martin, która w lipcu wychodzi za mąż za 88-letniego Franka Raymonda. Seniorka nie mogła się zdecydować, którą wybrać suknię. O opinię poprosiła... internautów.

Na kłopoty internauci

Sylvi w oko wpadły cztery suknie. W każdej z nich seniorka czuła się dobrze i wyglądała pięknie. Wtedy pojawił się problem. Którą z nich wybrać? Z pomocą przyszli właściciele sklepu, którzy podsunęli jej oryginalny pomysł i zachęcili 93-latkę, żeby ta o opinię na temat ślubnej kreacji zapytała internautów.

Zdjęcia Sylvi w czterech różnych sukniach, opatrzone pytaniem "Którą kreację powinna wybrać Sylvia na swój ślub?",  pojawiły się na Facebooku. Efekt? Chyba przerósł oczekiwania. Pod czterema propozycjami ślubnych sukni pojawiło się prawie 10 tys. komentarzy. Internauci doradzają seniorce i komentują, w której sukni 93-latka wygląda najlepiej.

Wybierz C. Wyglądasz w niej bardzo kobieco.
Mnie najbardziej podoba się stylizacja A i D. W obu wyglądasz bosko. Cokolwiek wybierzesz, powalisz gości na kolana, a twój przyszły mąż będzie zachwycony. Życzę wam szczęścia!
Na ślub D. To mój faworyt. Poza tym weź jeszcze B, bo wyglądasz w niej cudownie.

Bez względu na to, którą kreację wybierze Sylvia, jesteśmy przekonani, że seniorka będzie wyglądać w niej olśniewająco. Do ślubu pozostał jeszcze miesiąc, więc 93-latka ma sporo czasu na dokonanie ostatecznego wyboru.

Może posłucha jednego z internautów, który znalazł dla niej chyba najlepsze rozwiązanie.

Trzeba się cieszyć życiem. Weź wszystkie cztery. Jedna na ceremonię ślubną, drugą na wesele, trzecia na podróż poślubna, a czwarta ot tak, po prostu!

My życzymy przyszłej parze młodej wszystkiego najlepszego na nowej drodze życia! A wam, w której wersji najbardziej podoba się Sylvia? Komentujcie!

Zobacz też:

12-letnia brzuchomówczyni i jej kukiełka skradły serca publiczności, a jurorów wprawiły w osłupienie [WIDEO]

Chcesz mieć seksowne, piękne i gładkie nogi? Wystarczy, że nie popełnisz tych podstawowych błędów [6 PORAD]

"Siła jest kobietą. Przychodzą momenty próby i wtedy jest czas na kobiety". Jolanta Kwaśniewska kończy 62 lata

Więcej o: