Maluch wpatrzony w szybę krzyknął "smok". Okazało się, że stoi oko w oko z wężem [WIDEO]

O tej przygodzie, mały jeszcze chłopczyk, na pewno będzie opowiadał swoim dzieciom. Wszystko zaczęło się w burzowy, wiosenny wieczór.

Mama chłopca zauważyła, że jej synek, wspólnie z psem, bacznie przyglądają się czemuś za szybą. Kobieta zaczęła nagrywać wpatrzoną w przeszklone, balkonowe drzwi dwójkę. Na nagraniu widać jak malec powoli zbliża się do szyby, a wraz z nim jego psi towarzysz. Bez dwóch zdań, coś było na zewnątrz. Okazało się, że do ogródka przyszedł nietypowy gość.

Oko w oko ze smokiem

W odwiedziny przyszedł, a raczej przypełzł, ogromny (!), czarny wąż. Gad podpełzł, aż pod same drzwi balkonowe i również w pełnym skupieniu i widocznym napięciu przyglądał się "osobnikom" po drugiej stornie szyby. Zobaczcie sami.

 

Badająca wymiana spojrzeń trwała kilka chwil. Mama chłopca podeszła do szyby i powiedziała: Mamy gościa. Wtedy chłopczyk "dotknął" gada paluszkiem przez szybę i wymamrotał: Smok! Reakcja malca rozbawiła jego mamę, która śmiejąc się, wyjaśniła, ze to wąż. W tle słychać też męski głos, który jest pod wrażeniem rozmiarów gada. Trudno się dziwić, bo ciało gigantycznego węża faktycznie robi wrażenie. Czarny, gruby tułów węża wije się przez całą długość balkonu!

Rozmiary węża i jego groźne spojrzenie, najwyraźniej nie przestraszyły chłopca. Przeciwnie, maluch był bardzo wesoły i radosny. W końcu zobaczył smoka.

A to ciekawe:

Te same Króliczki, takie same okładki. Różnica? Dzieli je 30 lat [ZDJĘCIA]

Chcesz mieć seksowne, piękne i gładkie nogi? Wystarczy, że nie popełnisz tych podstawowych błędów [6 PORAD]

"Staram się uświadomić kobietom kwintesencję kobiecości, którą każda z nich ma w sobie". Bogusław Linda kończy 66 lat