Zaczął obrażać modelkę podczas lotu samolotem, więc nie pozostała mu dłużna. "Przesadziła"?

Natalie Hage, modelce plus-size, trafiło się miejsce obok pasażera, który sprawił, że dziewczyna przeżyła najgorszy lot w swoim życiu. Postanowiła zareagować i wymierzyć mu karę.

Eric był współpasażerem Natalie - modelki plus-size - podczas lotu do Los Angeles. W trakcie podróży zaczął ostentacyjnie komentować figurę modelki. Po tym, jak dziewczyna zajęła środkowe miejsce, głośno wzdychał, pokazując, że się dusi. Potem wyjął telefon i, trzymając go w taki sposób, by modelka mogła widzieć, co wyświetla się na ekranie, zaczął pisać do swojej przyjaciółki wiadomości, w których obrażał Hage.

 

W wiadomości Eric pisał m.in. o tym, że jego szyja zostawia ślady na samolotowym okienku, ponieważ ciało modelki na niego napiera i wciska go w kąt. Eric zaczął też ostentacyjnie się rozsiadać.

 

Natalie czuła się bardzo niekomfortowo:

Nic mu nie zrobiłam. Siedziałam wyłącznie na swoim miejscu (spójrzcie na zdjęcia). Zwinęłam się, żeby nie przeszkadzać. Było mi naprawdę przykro.

Dziewczyna opowiedziała drugiemu pasażerowi siedzącemu przy przejściu o przykrej sytuacji i poprosiła go o zamienienie się miejscami. Mężczyzna jednak roześmiał się, słuchając o problemie modelki, i odmówił. 

Konfrontacja

Natalie nie pozwoliła bezkarnie się poniżać. Pod koniec lotu włączyła kamerę w smartfonie i nagrała rozmowę z mężczyzną. Powiedziała mu o tym, że widziała wiadomości, w których ją wyśmiewał oraz, że zabolało ją jego zachowanie. Pasażer na początku wypierał się tego, co zrobił, jednak Natalie powiedziała mu o zdjęciach, które zrobiła w trakcie lotu. Ostatecznie Eric przeprosił, tłumacząc swoje zachowanie zbyt dużą ilością wypitego alkoholu.

Co myślicie o reakcji?

Natalie udostępniła nagranie na Facebooku, żeby pokazać ludziom, że nie należy godzić się na podobne zachowania. Konfrontację z nieczułym pasażerem obejrzało 1,5 miliona osób. Większość ludzi była zachwycona reakcją Natalie, choć znaleźli się też komentujący, którzy skrytykowali zamieszczenie filmiku w internecie. Uważali, że modelka powinna zakończyć na prywatnej rozmowie z mężczyzną. Zamieszczenie nagrania uznali za naruszenie prywatności Erica. Jaka jest Wasza opinia?

To też może cię zainteresować:

Pani Lidia zauważyła dziewczynę opartą o płot. Coś ją tknęło. "Jest za co dziękować, bo dzięki pani żyję"

Polski uniwersytet promuje kierunek nagim męskim torsem. "Mało chętnych, że gołą klatą trzeba zachęcać"

Melania Trump - elegancka pierwsza dama czy rozrzutna prowokatorka? Analizujemy styl żony prezydenta USA

Więcej o: