Kazali jej opuścić basen, bo jej kostium "rozbudza nastoletnich chłopców". Zamieściła jego zdjęcia na Facebooku

"Wyzywający", "prowokujący", "nieodpowiedni". Tak został określony jednoczęściowy kostium Tori, w którym kobieta pojawiła się na basenie. Czy jej wygląd faktycznie był zbyt śmiały?

Tego, co stało się w trakcie wypoczynku w jednym z pensjonatów, w Stanie Tennessee w Stanach Zjednoczonych, 20-letnia Tori Jenkins i jej narzeczony Tyler długo nie zapomną. Był słoneczny dzień, więc para wybrała się na basen. Niestety ich spokój zakłócił nieprzyjemny incydent.

Problem pojawił się, kiedy Tori przyszła na basen. Chodziło o jej kostium. Jak relacjonuje na Facebooku Tyler, już po kilku minutach od pojawienia się Tori nad wodą doszło do zgrzytu. Pod adresem jego narzeczonej popłynęło morze uwag dotyczących jej stroju kąpielowego.

Kostium niezgody

Hotelowi goście nie tylko określili ubiór Tori mianem "wyzywającego" i "prorokującego" ale zarzucili jej również zbyt... kobiecą sylwetkę. To nie wszystko. 20-latka została oskarżona o coś jeszcze.

Tori miała na sobie różowy, jednoczęściowy kostium, który odsłaniał jej plecy. To wystarczyło żeby obwinić ją o "rozbudzanie nastoletnich chłopców" i gorszący wygląd. Zbulwersowani prowokującym wyglądem Tori goście, oznajmili jej, że jeżeli się nie ubierze, będzie musiała opuścić basen.

Tyler zamieścił zdjęcia "prowokującego" kostiumu na Facebooku.

Zaskoczona atakiem kobieta udała się do biura, żeby wyjaśnić problem z właścicielem ośrodka. Co usłyszała?

Pani strój jest nieodpowiedni. Nie ma pani dzieci, wiec pani tego nie zrozumie.

Tyler i Tori nie mogli uwierzyć w to, co się stało, dziewczyna miała na sobie prosty jednoczęściowy kostium. Narzeczony Tori był bardzo zbulwersowany.

Moja narzeczona ma prawo nosić kostium kąpielowy. Ubiór nie powinien być źródłem przemocy seksualnej, poniżenia i agresji. Tori ma prawo nosić to, co chce i nie powinna być z tego powodu traktowana przedmiotowo

Post, do którego Tyler załączył zdjęcia Tori w kostiumie, wywołał wiele emocji. Zareagowało na niego ponad 37 tys. osób, a pod zdjęciami pojawiło się ponad 15 tys. komentarzy:

To normalny kostium kąpielowy. Nie ma w nim nic wyzywającego. Więcej golizny można zobaczyć na ulicach albo w telewizyjnych reklamach!
To niby jak miała się ubrać? W spodnie i sweter?
To żenujące kiedy dorośli zasłaniają się dziećmi. Poza tym to basen, a tam chodzi się w kostiumach kąpielowych i bikini.
Jeżeli ktoś ma problem z jej figurą, niech najpierw się zastanowi czy nie ma problemu ze swoją głową. Najlepiej będzie jeżeli każdy zajmie się sobą.

Para złożyła skargę na ośrodek. Sprawa jest w toku.

Czy kostium Tori jest faktycznie wyzywający? Może same spotkałyście się z podobną sytuacją? Piszcie w komentarzach. 

To też cię zainteresuje:

Męczył ją nawet spacer. Teraz kiedy schudła ponad 108 kg, już nic jej nie zatrzyma [ZDJĘCIA]

Wzięła urlop zdrowotny na "odpoczynek psychiczny". Jej pracodawca zadziwił wszystkich. "Masz genialnego szefa"

Pozycja na jeźdźca grozi złamaniem penisa? Pytamy eksperta

Więcej o: