To miał być skromny ślub pary bezdomnych. Ale dobrzy ludzie zorganizowali limuzynę, czerwony dywan i tort

Aldona i Tomasz są bezdomni i kochają się od 14 lat. Gdy zdecydowali się na ślub, wiedzieli, że będzie skromny. Lecz w jego organizację - w tajemnicy przed młodą parą - zaangażowało się wiele osób.

Aldona i Tomasz są parą od ponad 14 lat. Większość z tego czasu zakochani spędzili bez dachu nad głową - jako bezdomni. Pomimo życiowych przeciwności losu i trudnej sytuacji, nie poddali się - wzajemna miłość zawsze była dla nich wsparciem. W końcu postanowili spełnić swoje marzenia i się pobrać.

Para, ze względu na trudną sytuację materialną, nawet nie marzyła o jakiejkolwiek weselnej oprawie. Ceremonia miała być skromna i cicha, w towarzystwie najbliższych.

I właśnie wtedy doszło do małych cudów.

Ślub jak z bajki

Było wszystko, czego państwo młodzi mogli tylko zapragnąć. Aldona miała na sobie śnieżnobiałą suknię, a Tomasz elegancki garnitur. Do kościoła państwo młodzi przyjechali limuzyną, był czerwony dywan, a ławki w kościele zdobiły świeże kwiaty.

Podczas ceremonii obecny był też fotograf, który uchwycił bardzo wzruszający moment, w którym Tomasz ociera z twarzy swojej świeżo poślubionej żony łzy radości. Potem przyszedł czas na wesele. Tu również na państwa młodych czekała niespodzianka - piękny weselny tort.

Wzruszającą historię Tomasza i Aldony opisała na Facebooku Fundacja Pro Publico - w służbie ubogim z Poznania, która wspiera osoby ubogie i bezdomne. To właśnie m.in. dzięki pomocy fundacji zakochana para mogła pozwolić sobie na tak cudowny ślub.

Post wywołał mnóstwo pozytywnych reakcji: prawie 7 tys. polubień, ponad 200 udostępnień i setki pełnych emocji komentarzy:

Wzruszające, piękne! Widać, że są szczęśliwi.
Boże, jakie to jest piękne, po prostu brak slow. Bądźcie szczęśliwi i szanujcie się jeszcze bardziej.

To też cię zainteresuje:

Linie lotnicze zgubiły jego bagaż. Do ślubu poszedł w koszulce z "podziękowaniami" dla przewoźnika

"Tylko piersi w rozmiarze D się podobają", mają je "lepsze samice". Po tym tekście Białorusinki zdjęły bluzki

Pozycja na jeźdźca grozi złamaniem penisa? Pytamy eksperta