"Wrzucacie półnagie zdjęcia, nie liczcie na szacunek". Użytkowniczka Twittera obnażyła hipokryzję facetów

W mediach społecznościowych zdjęcia kobiet często są piętnowane przez mężczyzn. Powód? Zbyt wyzywający zdaniem panów strój. Użytkowniczka Twittera miała tego dosyć i pokazała, co ci sami faceci pokazują na swoich profilach.

Użytkowniczka Twittera o nicku Lindsey była już porządnie zmęczona niesprawiedliwością, jaka panuje w sieci. Chodzi o zachowanie mężczyzn, którzy w niewybredny sposób komentują zdjęcia kobiet, na których - według nich - eksponują one zbyt dużo ciała. Tymczasem ci sami mężczyźni udostępniają na swoich profilach... własne półnagie zdjęcia. Co zrobiła Lindsey?

Postanowiła zdemaskować podwójne męskie standardy za pomocą hasztagu #ShirtlessShamers, czyli Oszuści bez Koszulek. Za jego pomocą oznaczała profile i niewybredne komentarze mężczyzn-hipokrytów. Efekt? No cóż, wyszło szydło z worka. Zobaczcie sami.

Dziewczyna, która udostępnia półnagie zdjęcia, ma setki obserwujących osób i znajomych, a dziewczyna, która nie udostępnia swoich półnagich, zdjęć ma tylko kilku obserwujących, ale za to ma SZACUNEK.

To napisał użytkownik Twittera, którego profil (widoczny poniżej) jest pełen półnagich zdjęć.

Inny użytkownik Twittera, chociaż na jego profilu również nie brakuje odważnych zdjęć, tak piętnuje kobiety, które udostępniają swoje zdjęcia w skąpych strojach:

Nigdy nie umówiłbym się z dziewczyną, która umieszcza w mediach społecznościowych swoje półnagie zdjęcia. Skromność i szacunek do samego siebie to cechy, które cenię u kobiet.

Kolejny przykład:

Rozumiem, że w obecnych czasach ludzie udostępniają nagie zdjęcia, żeby zwrócić na siebie uwagę, ale co z waszym szacunkiem do samych siebie? Dziewczyny?

Pewnie już wiecie, że na profilu komentującego mężczyzny znajdziecie obnażony tors:

Według tego mężczyzny kobiety udostępniające swoje półnagie zdjęcia są same sobie winne (!), gdy padają ofiarami przemocy seksualnej:

Kobiety, które udostępniają zdjęcia swojego ciała, nie mogą się dziwić, że przyciągają tylko facetów chcących je przelecieć, one nie mają pojęcia, czym jest szacunek do siebie samej.

Natomiast ten użytkownik mediów społecznościowych wspomina czasy, kiedy Instagram służył do udostępniania innych zdjęć niż dzisiaj:

Pamiętacie, jak na Instagramie zdjęcia zamieszczały osoby, które chciały zostać fotografami? Teraz zostały tylko memy i niezliczone selfie roznegliżowanych kobiet.

A jak wygląda jego własny profil na Instagramie?

Kolejny męski-hipokryta przyłapany na gorącym uczynku:

Jak możecie wymagać od mężczyzn miłości i szacunku, skoro wciąż udostępnianie swoje półnagie fotki?

Zdjęcia-dowody męskiej hipokryzji pochodzą z profilu na Twitterze walczącego z przemocą seksualną wobec kobiet. Założycielką jest Lindsey.

To też cię zainteresuje:

"Tylko piersi w rozmiarze D się podobają", mają je "lepsze samice". Po tym tekście Białorusinki zdjęły bluzki

Linie lotnicze zgubiły jego bagaż. Do ślubu poszedł w koszulce z "podziękowaniami" dla przewoźnika

Pozycja na jeźdźca grozi złamaniem penisa? Pytamy eksperta